stycznia 23, 2021

"Noc na blokowisku" Marta Matyszczak - zapowiedź patronacka

 
Mam wielką przyjemność zapowiedzieć Wam mój pierwszy tegoroczny patronat! Moja radość jest tym większa, że dotyczy on jednej z mojej ulubionych serii komedii kryminalnych pt. Kryminał pod psem pióra Marty Matyszczak. Już za miesiąc, dokładnie 24 lutego, swoją premierę będzie miał dziewiąty tom tego cyklu pt. "Noc na blokowisku". 

Prywatny detektyw Szymon Solański tuż po ślubie z Różą Kwiatkowską znika bez śladu. Świeżo upieczona żona z nieodłącznym kundelkiem Guciem próbują go odnaleźć. W tym samym czasie na mysłowickim osiedlu, pod blokiem aspiranta Barańskiego, zostaje znalezione ciało mężczyzny. Na zlecenie spółdzielni Róża i Barański zaczynają szukać zabójcy. Równolegle poznajemy historię chłopca mieszkającego w feralnym bloku w latach osiemdziesiątych, a wraz z nią kulisy sąsiedzkiej imprezy, która skończyła się tragedią.
Róża Kwiatkowska tropi mordercę. Ktoś inny śledzi Różę... Do czego doszło w środku nocy na blokowisku? No i co się stało z Solańskim?
Zapowiada się wyśmienita lektura, prawda? Opis brzmi naprawdę intrygująco! Dla fanów serii dodatkowego smaczku dodaje zniknięcie detektywa Solańskiego, ale ci, którzy dopiero teraz zamierzają rozpocząć przygodę z tą serią również będą zadowoleni. W tym tomie oczywiście dostaniemy wszystko to, za co serię kochamy - wciągające śledztwo kryminalne i masę dobrego, nieco ironicznego humoru! A i jak zawsze bardzo charakternych bohaterów 😊 Na pewno przed oficjalną premierę książki napiszę Wam o tym tomie nieco więcej, ale już teraz gorąco zachęcam do wpisania tego tomu na Waszą listę książek do przeczytania! 😊

Autor: Marta Matyszczak
Tytuł: Noc na blokowisku
Cykl: Kryminał pod psem, tom 9
Data premiery: 24.02.2021
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Liczba stron: 272
Gatunek: komedia kryminalna


Książka dostępna jest już w przedsprzedaży.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz