lutego 15, 2021

Book tour z "Potworami"!

 

Od premiery "Potworów" Anny Potyry, drugiego tomu serii o komisarzu Lorenzie, minęły już ponad dwa miesiące. Jak dobrze wiecie, tytuł ten został objęty moim patronatem medialnym, więc i miałam dla Was kilka dobrych okazji, by zaopatrzyć Was w egzemplarz. Dzisiaj przychodzę z propozycją dla tych, którzy książki ciągle nie mają w swojej biblioteczce, a jednak chcieliby się z lekturą zapoznać. A naprawdę warto! To świetnie napisany kryminał, poruszający wiele trudnych, ale i ważnych społecznie tematów, z ciekawymi postaciami, nieszablonowymi rozwiązaniami fabularnymi i rzadko spotykanym tłem. I oczywiście wciągający tak, że praktycznie nie da się od książki oderwać! Jeśli to Was nie przekonuje, to po więcej o tym tytule, zapraszam do recenzji - klik!, a tutaj pora na book tour! Książkę oczywiście można czytać niezależnie od tomu pierwszego, to osobna zagadka kryminalna.

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Zysk i S-ka w swoim pościeBędzie mi też bardzo miło jeśli wykorzystacie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż w środę 17 lutego, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB.


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Book tour zorganizowany jest w ramach współpracy z Wydawnictwem Zysk i S-ka

Lista uczestników:
1. @diversitylibrary opinia - klik!
2. @kasia_g_autor opinia - klik!
3. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
4. @czytam_dla_przyjemnosci recenzja na blogu - klik!
5. @layla88xoxo opinia - klik!
6. @lokata_ewa opinia - klik!
7. @Magdalena Moruś (FB) opinia - klik!
8. @katie.czyta opinia - klik!
9. @agataczytaksiazki opinia - klik!
10. @kaaluusjaa opinia - klik!
11. @effka.be opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz