kwietnia 14, 2021

Book tour z "Południcą"!

 

W poprzednim tygodniu ruszaliśmy z BT z jednym z dwóch moich patronatów z lutego, dzisiaj pora na drugi! "Południca" Jiříego Březiny to drugi tom cyklu kryminalnego o Tomášu Volfie, jednak pierwszy w kolejności wydarzeń toczących się w książce, nie musicie więc się przejmować, jeśli nie czytaliście "Przedawnienia". Jest to lekki, przyjemny, a zarazem poruszający dosyć mroczne tematy kryminał pisany oryginalnym, zachwycającym stylem! Liczy około 250 stron i czyta się go naprawdę szybko, to lektura na jedno popołudnie, więc i na BT myślę, że nadaje się doskonale! O samej książce więcej poczytacie tu - recenzja klik!, a teraz zapraszam na BT!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Afera w swoim pościeBędzie mi też bardzo miło jeśli wykorzystacie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w czwartek.
Książka ruszy w podróż w czwartek wieczorem 15 kwietnia, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
2. @maniaczka_ksiazek opinia - klik!
3. @mamazaczytana opinia - klik!
4. @layla88xoxo opinia - klik!
5. @zainspirowani94 opinia - klik!
6. @jaktonieczytasz opinia - klik!
7. @miedzyksiazkami opinia - klik!
8. @pasjola_ksiazkowa opinia - klik!
9. @books_coffee.cats opinia - klik!
10. @ksiazka.pod.nosem opinia - klik!
11. @kaaluusjaa opinia - klik!
12. @effka.be opinia - klik!
13. @adziktworzy recenzja - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz