czerwca 01, 2021

Book tour z "Kursem na śmierć"!

 

Niewiele ponad miesiąc temu w polskich księgarniach ukazała się najnowsza książka Wojciecha Wójcika pt."Kurs na śmierć" - to kolejny tytuł tego roku, który został objęty moim patronatem medialnym, a i na okładce książki znajdziecie moją rekomendację. W skrócie jest to kryminał, mocno rozbudowany, z wieloma wątkami, jednak przedstawiony tak zgrabnie, że lekturę naprawdę trudno przerwać, a kiedy wszystkie puzzle układanki wskakują na miejsce, czytelnik zostaje z przysłowiowo otwartą buzią - gracja, z jaką autor poskładał wszystko w całość naprawdę robi ogromne wrażenie! O moich pełnych wrażeniach z lektury poczytacie więcej w recenzji - klik!, a dzisiaj zapraszam Was na book tour z tym tytułem! 

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Zysk i S-ka w swoim pościeBędzie mi też bardzo miło jeśli wykorzystacie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w czwartek 3 maja, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Lista uczestników:
1. @layla88xoxo opinia - klik!
2. @kubickakatarzynaa opinia - klik!
3. @pasjola_ksiazkowa opinia - klik!
4. @lokata_ewa opinia - klik!
5. @adziktworzy recenzja - klik!
6. @kasia_g_autor opinia - klik!
7. @czytanietojestto opinia - klik!
8. @justyna6353 opinia - klik! 
9. @galadhiera opinia - klik!
10. @mamazaczytana opinia - klik! 
11. @allbooksismylife opinia - klik! 
12. @zaczytana_panna opinia - klik!
13. @like-nobody_ opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz