lipca 28, 2021

Book tour z "Denatem wieczorową porą"!

 

"Denat wieczorową porą" Anety Jadowskiej swoją premierę świętował dokładnie cztery tygodnie temu. Jest to co prawda trzeci tom cyklu kryminalnego "Garstka z Ustki", jednak książki są na tyle luźno ze sobą powiązane, że można każdą z nich traktować jako osobną całość. Ja miałam tę przyjemność patronować właśnie ostatniemu tomowi, i dzięki temu mogę Was teraz zaprosić na wspólne czytanie, czyli nasz tradycyjny już book tour!
Jeśli jeszcze nie wiecie o czym jest książka, zapraszam do zapoznania się z moją pełną recenzją - klik! O ile jednak lubicie lekkie kryminały z rozbudowanym wątkiem obyczajowym, z dodatkiem humoru i motywów czerpiących z klasyki kryminału, to na pewno będziecie lekturą usatysfakcjonowani! Więcej chyba zachwalać nie muszę, ruszamy z book tourem!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa SQN w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w weekend.
Książka ruszy w podróż w poniedziałek 2 sierpnia, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Lista uczestników:
1. @czytajz.nami opinia - klik!
2. @maniaczka_ksiazek opinia - klik!
3. @mamazaczytana opinia - klik!
4. @czytam_dla_przyjemnosci opinia - klik! 
5. @przeczytajki opinia - klik! 
6. @kubickakatarzynaa opinia - klik!
7. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
8. @czytanietojestto opinia - klik
9. @booksbybookaholic opinia - klik!
10. @klarita_mm opinia - klik!
11. @annadyczko_mczas opinia - klik!
12. @@monikaormanin opinia - klik!
13. @zaczytana_panna opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz