września 02, 2021

Book tour z "Martwcem"!

 

W przyszły wtorek miną nam dwa miesiące od dnia premiery "Martwca", trzynastego tomu serii kryminalnej "Lipowo" pióra Katarzyny Puzyńskiej, która jest jedną z najpopularniejszych polskich pisarek tego gatunku literackiego. W ciągu tych dwóch miesięcy książka zebrała prawie 600 ocen na portalu lubimyczytac.pl! Liczby więc mówią same za siebie. Ja z tą serią znam się od lat, Puzyńska była jedną z pierwszych polskich pisarek (i pisarzy w ogóle), od których zaczynałam swoją przygodę z tym gatunkiem. Autorka słynie z tego, że tworzy skomplikowane intrygi kryminalne, w które wplata wątki obyczajowe i psychologiczne dotyczące stałych postaci serii, a wszystko to toczy się w pięknych, spokojnych i cichych okolicznościach przyrody. Nie martwcie się jednak, każdy tom serii według zapewnień autorki da się czytać oddzielnie, więc czytelnik do lektury cyklu może dołączyć w dowolnym momencie. I dzisiaj ja przychodzę do Was z propozycją dołączenia lub kontynuowania tej przygody, jeśli już jakąś książkę z tej serii czytaliście. Zapraszam na book tour!

Więcej o samej książce znajdziecie w mojej recenzji - klik, oraz w rozmowie z autorką - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz Wydawnictwa Prószyński i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w poniedziałek.
Książka ruszy w podróż we wtorek rano 7 września, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili autorki książki, wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Lista uczestników:
1. @panna_czytanka opinia - klik! 
2. @like.nobody_  opinia - klik! 
3. @czytanietojestto ocena - klik! 
4. @_creative_et_writesandreads opinia - klik! 
5. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik! 
6. @adziktworzy recenzja - klik! 
7. @kasia_g_autor opinia - klik! 
8. @monikaormanin opinia - klik!
9. @zaczytana_panna opinia - klik!
10. @kulinarna_sielanka opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz