listopada 08, 2021

Book tour ze "Znajdź mnie"!

 

W tym tygodniu mija miesiąc od premiery thrillera Anne Frasier pt. "Znajdź mnie", otwierającego cykl zatytułowany "Inland Empire" o córce seryjnego mordercy, byłej profilerce FBI Reni Fisher. Książka do tej pory zebrała wiele naprawdę entuzjastycznych opinii, spora liczba czytelników zaznacza, że jest to jeden z najlepszych thrillerów, jakie czytali w tym roku. Takie opinie cieszą, gdyż ja sama udzieliłam książce swojej rekomendacji, którą znajdziecie na jej pierwszych kartach. Moje wrażenia z lektury znajdziecie pod linkiem - klik!, a teraz mam przyjemność zaprosić Was na Book tour z tym tytułem. Więc jeśli do tej pory jeszcze się wahaliście czy jest to tytuł, który może przypaść Wam do gustu, teraz jest wyśmienita okazja, by to sprawdzić! Zapraszam do udziału!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Muza i Muza Black w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w środę wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Lista uczestników:
1. @czytajz.nami opinia - klik!
2. @ruda.czyta  opinia - klik! 
3. @panna_czytanka opinia - klik!
4. @adziktworzy recenzja - klik! 
5. @justyna6353 opinia - klik!
6. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
7. @damazksiazkami opinia - klik!
8. @kubickakatarzynaa opinia - klik!
9. @self_chapter 
10. @wiolbe99 opinia - klik! 
11. @lokata_ewa opinia - kilk! 
12. @monikaormanin opinia - klik!
13. @czytajzpaula opinia - klik! 
14. @thebeciaq87 opinia - klik! 
15. @mojemalezycie  opinia - klik!
16. @_creative_et_writesandreads  opinia - klik! 
17. @pani_bookowa opinia - klik!
18. @zaczytana_mama_40_ opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz