marca 10, 2022

Zadaj pytanie Marcie Matyszczak i wygraj książkę z autografem! (rozwiązany)

 

Wczoraj świętowaliśmy premierę drugiego tomu serii Kryminałów z pazurem pt. "Taka tragedia w Tałtach" pióra Marty Matyszczak, książki, która została objęta patronatem medialnym Kryminału na talerzu. Przy takich okazjach zawsze ukazuje się moja rozmowa z autorką książki, jednak tym razem postanowiłam oddać głos Wam! Łączymy więc konkurs z wywiadem - dostajecie możliwość nie tylko zdobycia egzemplarza książki z autografem, ale i zadania pytania autorce, na które chcielibyście poznać odpowiedź. 
Z Waszych pytań wybiorę około 10 najciekawszych, które zostaną wysłane do autorki i ukażą się na moich blogu w formie wywiadu. Pytania będą podpisane Waszymi nazwiskami! To już jedna nagroda 😊 Druga - autorzy trzech najciekawszych z wybranych 10 pytań otrzymają w nagrodę egzemplarz "Takiej tragedii w Tałtach" z podpisem autorki!


Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje pytania można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 10 do 15 marca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych pytań wybiorę około dziesięciu, które ukażą się wywiadzie z Martą Matyszczak opublikowanym na blogu.
  3. Z nadesłanych pytań wybiorę trzy, które zostaną nagrodzone egzemplarzem książki z autografem autorki.
  4. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  5. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autorki (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).

Moje poprzednie rozmowy z autorką znajdziecie w zakładce "wywiady" - klik!, a tu recenzję "Takiej tragedii w Tałtach" - klik!

Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
16.03. aktualizacja - wyniki konkursu:
Mam nadzieję, że ten konkurs sprawił Wam równie dużo radości, co mnie! Byłam ogromnie ciekawa pytań, jakie chcecie zadać Marcie Matyszczak i oczywiście się na Was nie zawiodłam - czytałam Wasze propozycje z przyjemnością i naprawdę ciężko było mi wybrać dziesięć z nich. Jednak mus to mus, więc odpowiedzi na swoje pytania uzyskają:

FB:
1) Edwin Vega Aquino
2) Milena Jankowska
3) Krysia Bryzik
4) Joanna Świerad
5) Maria Stef

IG:
6) @dominika.books
7) @love_book_passion
8) @kulturalnaania
9) @aagorska
10) @polly.sbooks

Gratulacje! 
Teraz musimy chwilę poczekać na odpowiedzi Marty Matyszczak i już wkrótce zobaczycie swoje pytania podpisane Waszym nazwiskiem (lub nazwą profilu IG) wraz z odpowiedziami autorki na tym blogu w dziale 'wywiady'.


A teraz pora na drugą część konkursu, czyli trzy najlepsze pytania, które zostaną nagrodzone egzemplarzem "Takiej tragedii w Tałtach" z autografem autorki! A te zadali:

FB:
1) Edwin Vega Aquino
Gdyby mogła Pani wybrać (tylko albo aż) trzech kompanów do całodziennego biesiadowania spośród wszystkich bohaterów Pani książek, które z postaci mogłyby liczyć na zaproszenie od Pani i dlaczego właśnie te trzy konkretne postacie?

2) Milena Jankowska
Czy już wie Pani, jako autorka kryminałów, jak popełnić zbrodnię doskonałą?

IG:
3) dominika.books
Mnie bardzo interesuje skąd pomysł na "Małpę w Czerwonym"? 🤭Śledzę oczywiście konto autorki i wiem, o kim wypowiadają się zwierzęta najgrzeczniejsze na świecie 🤭 jednak zastanawia mnie ta czerwień. Nie to, że brzydko, bo naprawdę pięknie i do twarzy 🥰

Gratulacje! 
Czekam na Wasze dane adresowe do sobotniego wieczoru.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za zgłoszenia i zapraszam do zakładki 'konkursy', gdy znajdziecie więcej książek, które za moim pośrednictwem możecie wygrać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz