kwietnia 25, 2022

Book tour z "Do zakopania jeden trup"!

Coś nas pogoda w tej końcówce kwietnia nie rozpieszcza, więc o poprawę nastroju musimy zatroszczyć się sami. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z pomocą i proponuję Wam udział w book tourze z komedią kryminalną, która na pewno wywoła (co najmniej!) uśmiech na Waszej twarzy! Oczywiście mowa o książce Iwony Banach pt. "Do zakopania jeden trup". Jest to czwarta część serii o Emilii Gałązce, ale bez obaw - spokojnie można ją czytać bez znajomości wcześniejszych. Choć na pewno po tej lekturze będziecie chcieli je nadrobić!
Jeśli ominęła Was moja recenzja, to zapraszam tu - klik! i na wywiad z autorką - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Dragon w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż już we wtorek wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
3. @gusia19 opinia - klik!
4. @layla88xoxo  
5. @kubickakatarzynaa opinia - klik! 
6. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
7. @zaczytana_mama_40_  opinia - klik!
8. @maniaczka_ksiazek 
9. @pasjola_ksiazkowa opinia - klik!
10. @readerinthekitchen 
11. @zalisimogonem_poregalach opinia - klik!
12. @bookandcoffeepl  opinia - klik!
13. @mamazaczytana  opinia - klik!
14. @oliwia.tybulewicz_autorka opinia - klik!
15. @monikaormanin opinia - klik!
16. @mojemalezycie opinia - klik!
17. @rrramona opinia - klik!
18. @ahywka_p  opinia - klik!
19. @zaczytana_zakrecona_ja  
20. @ksiazka.dobra.na.wszystko 
21. @monika.deren 
22. @zaczytana_panna 
23. @milosniczka.kavy opinia - klik! 
23. @izabelawatola 
24. @littleanula_andthebooks 
25. @magdulka03wojcik opinia - klik!
26. @mirkowo3 opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz