kwietnia 20, 2022

Book tour z "Taką tragedią w Tałtach"!

Od premiery "Takiej tragedii w Tałtach", drugiego tomu serii "Kryminałów z pazurem" mija dzisiaj dokładnie półtora miesiąca! To doskonała okazja, by zaprosić Was do udziału w book tourze, o ile oczywiście jeszcze nie skusiliście się na lekturę tego tytułu. Ci, co znają pióro Marty Matyszczak dobrze wiedzą czego się spodziewać, a dla tych co jeszcze nie czytali jej książek w skrócie napiszę, że są to komedie kryminalne, gdzie jednym z bohaterów jest zwierzak - w tej serii to przebojowa i nie dająca sobie w kaszę dmuchać kotka Burbur 😉 Jest zagadka, a nawet dwie, jest zabawne i są ciekawi bohaterowie. No i Mazury! Zdecydowanie lektura warta poznania. To co, skusiłam Was? 😊
Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, to zapraszam do zapoznania się z moją recenzją - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego (na IG @publicat_sa) w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w czwartek.
Książka ruszy w podróż już w czwartek wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @gusia19 opinia - klik!
2. @kubickakatarzynaa opinia - klik! 
3. @pierwsza.ostatnia.strona opinia - klik! 
4. @zaczytana_mama_40_ opinia - klik!
5. @pasjola_ksiazkowa opinia - klik!
6. @readerinthekitchen 
7. @marzaczyta opinia - klik! 
8. @czytanietojestto opinia - klik! 
9. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
10. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
11. @zaczytana_panna opinia - klik!
12. @adziktworzy opinia - klik!
13. @justyna6353  opinia - klik!
14. @maniaczka_ksiazek
15. @wichrowskakatarzyna  
16. @wel_onka post - klik! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz