kwietnia 19, 2022

Wygraj "Bez przedawnienia"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

Święta, święta i po świętach... Na szczęście już niedługo Majówka, a w międzyczasie, by umilić Wam oczekiwanie mam dla Was konkurs! Do zdobycia są trzy egzemplarze kryminału otwierającego nową serię Katarzyny Żwirełło pt. "Bez przedawnienia". O książce i o autorce pisałam więcej tu - klik!, a teraz nie przedłużając po prostu zapraszam Was do udziału. Jeśli lubicie kryminały policyjne, w których dużo się dzieje, to na pewno nie będziecie zawiedzeni 😉 Kryminał na talerzu oficjalnie poleca!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Katarzyna Żwirełło jeszcze do niedawna znana była na rynku książki pod pseudonimem Vera Eikon. Dlatego napisz:
Jeśli miałbyś/miałabyś wybrać dla siebie pseudonim to jakby on brzmiał i dlaczego właśnie tak?

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, im ciekawiej, bardziej oryginalnie i nieszablonowo - tym lepiej!


Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 19 do 22 kwietnia do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG 25 kwietnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu autorki książki (IG - klik!, FB - klik!), wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
25.04 aktualizacja - rozwiązanie konkursu:
Z przyjemnością czytałam Wasze zgłoszenia - co za pomysłowe i czerpiące w wielu tematów pseudonimy! Mimo że zgłoszeń nie było zatrważająco dużo, to wiele z nich jest tak dobrych, że aż żałuję, że nie mam więcej książek do rozdania! Ale cóż zrobić, mamy trzy egzemplarze, więc musi też być trzech zwycięzców. A zatem książka leci do:

FB:
1) Kinga Salamon
Judyta Nowak. Takie połączenie oryginalności i zwyczajności. 🙂 Uwielbiam to imię, czasem chciałabym moje zamienić na Judyta 😉🙃 Gdybym miała córkę, z pewnością nosiłby właśnie takie imię. A Nowak ponieważ to nazwisko typowo polskie, mało oryginalne, można by rzec pospolite 😉 Takie zestawienie przeciwieństw. 😃

2) Elżbieta Skrzypczak
Elisabeth Hardy - od imienia i cechy charakteru 😍 W młodości byłam bardzo zakompleksioną osobą ale doświadczenia życiowe bardzo to zmieniły i zahartowały moją osobowość. Dziś jestem kobietą świadomą swych wartości, które propaguję i wpajam dziewczętom z mojego najbliższego kręgu 🥰 Kobietki mojego życia, bądźmy silne , odpowiedzialne i świadome swoich wartości 💪 🖤

IG:
3) @czytaj_duzo
Amor Fati. Dlaczego? Bo to oznacza miłość do losu, której cały czas się uczę. Nasz los obfituje zarówno w chwile największej radości, jak również w momenty najczarniejszej rozpaczy. Każdy z nas jest jak książka pełna historii, w której jeden rozdział się kończy, a drugi zaczyna.

Gratulacje! Czekam na Wasze dane adresowe do środy wieczorem.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za tak fajne zgłoszenia i zapraszam do aktywności na moich profilach - już jutro ruszamy z kolejnym konkursem, więc znowu będzie o co walczyć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz