maja 09, 2022

Book tour z "Dziką drogą"!


 
Jako że "Dzika droga" to książka, która jest dla mnie bardzo ważna, to chcę się z Wami nią podzielić. W poprzednim tygodniu zakończyliśmy konkurs, w którym na wygrania były jej trzy egzemplarze, a dzisiaj kolejna aktywność z tym tytułem - book tour! Mam nadzieję, że skusicie się na wspólną akcję czytelniczą, wspólne czytanie tej książki - jeśli nawet tylko w połowie spodoba Wam się tak mocno jak mnie, to i tak będziecie zadowoleni! Ale mam nadzieję, że po prostu podzielicie moje zachwyty i ocenę sięgającą 10/10 😊
Jeśli przegapiliście moją recenzję tego tytułu, to zapraszam tu - klik! 


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Znak w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż już we wtorek wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @pociagzksiazka opinia - klik! 
2. @monikaormanin opinia - klik!
3. @wichrowskakatarzyna opinia - klik! 
4. @adziktworzy recenzja - klik! 
5. @readerinthekitchen 
6. @mamazaczytana opinia - klik!
7. @czytanietojestto opinia - klik!
8.@annadyczko_mczas opinia - klik!
9. @cattppuccino 
10. @lokata_ewa opinia - klik!
11. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
12. @gusia19  
13. @thebeciaq87 
14. @bookandcoffeepl opinia - klik!
15. @karoo__linka (17.04-20.07)
16. @i.krasnodebska 
17. @milosniczka.kavy opinia - klik!
18. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! 
19. @zaczytana_panna (03.09-09.11)
20. @annula_93 opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz