maja 11, 2022

"Za kulisami" Joanna Wtulich - zapowiedź patronacka

 
Czy Was też zachwyca ta okładka? Jak na nią patrzę, to aż ciarki mnie przechodzą, tak ogromnie mi się podoba! Mimo, że książki nie ocenia się po okładce, to już teraz mogę Wam powiedzieć - środek jest równie dobry! Tak dobry, że Kryminał na talerzu objął książkę swoim patronatem medialnym! "Za kulisami" to debiut kryminalny Joanny Wtulich, jej spełnienie marzeń i urodzinowy prezent - książka w księgarniach pojawi się dokładnie 25 maja, w dniu, kiedy to autorka obchodzi swoje urodziny 😊


Zbrodnia, która splata losy trojga bohaterów.
Na terenie warszawskiego Lasku Bielańskiego odkryte zostają zwłoki Anastazji – utalentowanej uczennicy szkoły baletowej. Podkomisarz Lena Chudzińska stara się ustalić, kim jest morderca. Odkrywając tajemnicę brutalnego zabójstwa, nie może przestać myśleć o tym, jak bardzo zmarła przypomina jej własną córkę, uczennicę tej samej szkoły. Czy jej również grozi niebezpieczeństwo?
Tomek, chłopak Anastazji, prowadzi własne śledztwo. Nie rozumie, dlaczego dziewczyna przed śmiercią odcięła się od niego i od znajomych. Ma się za twardego i sprytnego – ale czy jest gotów na to, co odkryje?
A Anastazja? Z kim się spotkała o zmroku w lesie? Co wiedziała? Komu przeszkadzała i dlaczego musiała zginąć?
Lena, Tomek i Anastazja – trójka bohaterów, trzy postaci dramatu jak trójka tancerzy w baletowym przedstawieniu odgrywają swe role, dostarczając emocji i zmierzając do mrocznego finału.
W „Za kulisami” Joanny Wtulich przeszłość miesza się z teraźniejszością, by wydobyć na światło dzienne ponure sekrety ludzkiej natury.
"Za kulisami" to kryminał dokładnie taki jak lubię - akcja nie pędzi na łeb na szyję, toczy się spokojnym tempem odsłaniając wcześniejsze wydarzenia, które doprowadziły do tragedii otwierającej tę książkę. Mamy tu dobre tło psychologiczne, obszerne wątki obyczajowe oraz świetne, całkiem oryginalne miejsce akcji - warszawską szkołę baletową. Fabuła przedstawiona jest z puntu widzenia trzech postaci, co daje czytelnikowi szeroki obraz sytuacji. Naprawdę udany debiut w tym gatunku, ja już czekam na więcej, a Was zachęcam, by wpisać ten tytuł na swoją listę książek do przeczytania! 😊

Autor: Joanna Wtulich
Tytuł: Za kulisami
Data premiery: 25.05.2022
Wydawnictwo: Spisek Pisarzy
Liczba stron: 320
Gatunek: kryminał

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży. 


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz