sierpnia 24, 2022

Book tour z "Sopotem w trzech aktach"!

Wakacje powoli dobiegają końca, na szczęście my mamy coś, co zawsze może nas do tego okresu przenieść - oczywiście mowa o książkach! A wakacyjny, nadmorski klimat na pewno zapewni Wam nowa książka Marty Matyszczak pt. "Sopot w trzech aktach". To już dziesiąty tom serii Kryminałów pod psem, jednak spokojnie można czytać je bez zachowania kolejności chronologicznej. Jest to komedia kryminalna, a może kryminał z przymrużeniem oka, bo zawiera wątek z przeszłości, który mimo wszystko opowiada o poważnych, trudnych czasach... Więcej o książce poczytacie tu - klik!, zapraszam Was też na wywiad z autorką - klik!, a dzisiaj mam dla Was akcję czytelniczą zwaną book tourem! 

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w czwartek.
Książka ruszy w podróż już w czwartek popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytana_panna opinia - klik!
2. @adziktworzy opinia na blogu - klik!
3. @zaczytana_mama_40_ opinia - klik!
4. @patrycjadziembor opinia - klik! 
5. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
6. @oliwia.tybulewicz_autorka  opinia - klik! 
7. @mamazaczytana opinia - klik!
8. @rrramona opinia - klik! 
9. @marzenaguzior opinia - klik!
10. @amethyst_books opinia - klik! 
11. @ahywka_p opinia - klik! 
12. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik!
13. @__colorfulmylife__ opinia - klik! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz