października 29, 2022

Book tour z "Ptaszkiem w klatce"!

Przed nami kilka szaro-burych miesięcy, ważne więc, byśmy wszyscy zaopatrzyli się w naprawdę zajmujące lektury. Kryminał na talerzu rusza więc na ratunek i dzisiaj przychodzę z propozycją book touru z kryminałem, który wciągnął mnie tak, że nie zauważyłam kiedy dotarłam do samego końca lektury... A wiecie co jest najlepsze? Że mimo iż jest to drugi tom cyklu, to opowiada kompletnie inną historię niż tom pierwszy, więc spokojnie możecie sięgnąć po niego nawet bez znajomości "Bez przedawnienia". 
"Ptaszek w klatce" to kryminał skupiający się na śledztwie dziennikarskim, w którym poruszane są tematy prostytucji i handlu żywym towarem, jednak zrobione jest to w sposób bardzo wyważony, więc nie musicie obawiać się mocno brutalnych scen. We mnie książka wzbudziła masę emocji, mam nadzieję, że i Wy odbierzecie ją podobnie!

O książce więcej możecie poczytać w mojej recenzji tu - klik!, a jeśli wolelibyście jednak czytać serię po kolei, to BT z "Bez przedawnienia" też jeszcze jest aktywny, więc zachęcam do skorzystania i zgłoszenia również tam swojego udziału - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Dreams w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w poniedziałek.
Książka ruszy w podróż najpóźniej w środę z rana, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
2. @mirkowo3 opinia - klik! 
3. @ruda.czyta opinia - klik!
4. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
5. @i.krasnodebska 
6. @naksiazkach opinia - klik!
7. @patrycjadziembor opinia - klik! 
8. @lokata_ewa opinia - klik!
9. @marzaczyta opinia - klik! 
10. @marzenaguzior opinia - klik!
11. @mamazaczytana opinia - klik!
12. @babeczka_i_ksiazka opinia - klik! 
13. @jaulialife opinia - klik!
14. @madzulas opinia - klik!
15. @foreelock opinia - klik!
16. @czytam_dla_przyjemnosci opinia - klik!
17. @justyna6353 opinia - klik! 
18. @__colorfulmylife__ opinia - klik! 
19. @rrramona opinia - klik! 
20. @monika.deren
21. @libroviator  opinia - klik!
22. @du_dzik94 opinia - klik!
23. @monikajakobczyk_czyta opinia - klik!
24. @ebertowskaanka opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz