października 15, 2022

"Śmierć druga" Beata i Eugeniusz Dębscy - zapowiedź patronacka

 

Pierwsze październikowe premiery już za nami i choć oczywiście jeszcze będziemy o nich dużo mówić, to pora zapowiedzieć Wam kolejnej perełki, które na księgarskich półkach zagoszczą jeszcze w tym miesiącu! Dokładnie 26 października swoją premierę będzie miał kryminał Dębskich pt. "Śmierć druga", a na pierwszych jego stronach znajdziecie rekomendację Kryminału na talerzu!

We Wrocławiu zostają znalezione zwłoki dwudziestoletniego Rafała Góry, a podejrzanym o morderstwo jest jego najlepszym przyjaciel, Sebastian. Buksujące w miejscu policyjne śledztwo mogłoby skorzystać z pomocy prywatnego detektywa Tomka Winklera, ale jest jeden problem: Winkler zna podejrzanego i ma pewne powody, by wierzyć w jego niewinność. Ma też sporo wątpliwości… Może dlatego zgadza się włączyć w dochodzenie swoją najbliższą współpracowniczkę – Romę Wiśniowiecką, prywatnie: babcię. Gdy Winkler rusza tropem tajemniczego „Tuliboru”, Roma prowadzi własne śledztwo w kipiącej od przemilczanych sekretów miejscowości, z której pochodził zabity chłopak. 
Żadne z nich jeszcze nie wie, że w tej sprawie jest też druga śmierć…

"Śmierć druga" to już czwarty tom cyklu o detektywie, byłym policjancie Tomaszu Winklerze, i choć oczywiście serdecznie zachęcam Was do zapoznania się z całym cyklem, to mogę Wam też zagwarantować, że tomy spokojnie można czytać bez zachowania kolejności chronologicznej. A co znajdziemy w tym? Rasowy kryminał! Jest szybka akcja, rewelacyjne kreacje postaci, a przede wszystkim język, w jakim pisana jest książka, zasługuje na wyróżnienie - chwilę trzeba się do niego przyzwyczaić, ale już moment później wskakuje się w rytm i płynie z nurtem 😉 od czasu do czasu zaśmiewając się przy fajnych dialogach. Już teraz gorąco go Wam polecam!

Autor: Beata i Eugeniusz Dębscy
Tytuł: Śmierć druga
Cykl: detektyw Tomasz Winkler, tom 4
Data premiery: 26.10.2022
Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 320
Gatunek: kryminał

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży.

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz