listopada 22, 2022

Book tour z "Cygańską narzeczoną"!

Już od pierwszej informacji o "Cygańskiej narzeczonej" Carmen Moli przejawialiście do niej duży entuzjazm, co potwierdziliście ilością zgłoszeń w konkursach, które z tym tytułem organizowałam. Teraz też donosicie mi często o wrażeniach po lekturze i przyznam, że wszyscy oceniają ją naprawdę wysoko. To mnie cieszy, bo sama uważam, że jest to kryminał, na który warto zwrócić uwagę - nie tylko ma świetną zagadkę kryminalną, ale i piękny, klimatyczny Madryt w tle i bohaterów, którzy z pewnością mają potencjał, by uciągnąć cały naprawdę dobry cykl kryminalny. Na pewno do sięgnięcia po niego zachęca też informacja, że już teraz na jego podstawie powstaje serial telewizyjny. 

Więcej o książce poczytacie tu - klik!, a teraz chciałam zaprosić Was do udziału w book tourze z tym tytułem! To okazja do udziału w fajnej akcji czytelniczej, jak i po prostu do zapoznania się z lekturą 😊

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
2. @i.krasnodebska opinia - klik!
3. @marzaczyta opinia - klik! 
4. @__colorfulmylife__ opinia - klik!
5. @lapraskova
6. @lucyperek  opinia - klik!
7. @zaczytana_daria opinia - klik! 
8. @marzenaguzior opinia - klik!
9. @mamazaczytana  opinia - klik! 
10. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
11. @rrramona opinia - klik!
12. @jaulialife opinia - klik!
13. @monikajakobczyk_czyta   opinia - klik!
14. @szyszka_czyta opinia - klik!
15. @milosniczka.kavy opinia - klik!
16. @ewa.katarzyna.k opinia - klik!
17. @myszaczyta  opinia - klik!
18. @just_to_books opinia - klik! 
19. @zaczytany_kwiatek_un opinia - klik! 
20. @poczytane_zapisane opinia - klik!
21. @littleanula_andthebooks opinia - klik! 
22. @magdulka03wojcik opinia - klik! 
23. @mirkowo3 opinia - klik! 
24. @du_dzik94 (05.01-05.02)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz