listopada 17, 2022

Wygraj "Bezimienną"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

Jesienne wieczory robią się nam coraz dłuższe, trzeba więc się zaopatrzyć na zimę w dobre lektury. Takie naprawdę zajmujące, pozwalające wciągnąć czytelnik w wir akcji tak mocno, że zapomina o tym, że za oknem zimno, wieje, a noc jest dłuższa od dnia 😉 I "Bezimienna" jest dokładnie takim kryminałem! Mimo że jest to tom drugi cyklu o Josie Quinn, to nawet bez znajomości "Znikających dziewczyn" możecie po niego sięgnąć bez obaw - wiem, sama sprawdziłam 😉. A jako że Kryminał na talerzu dba o Wasze zaplecze czytelnicze, to dzisiaj mam dla Was aż trzy egzemplarze tej książki! 

Jeśli przegapiliście moją recenzję tej książki, to znajdziecie ją tu - klik!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Lisa Regan to popularna amerykańska autorka, znana głównie z cyklu o Josie Quinn, który na jej rodzimym rynku liczy już 15 tomów i cieszy się dużą popularnością. My Polacy dopiero jej twórczość poznajemy, ale spora liczba jej rodaków cieszy się na naszym rynku wieloletnią już popularnością. Dlatego napisz:
Który z amerykańskich twórców kryminałów jest Twoim ulubionym? Swój wybór krótko uzasadnij.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 17 do 21 listopada do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

22.11 aktualizacja - wyniki konkursu:
Udało się Wam zabierać ładną kolekcję amerykańskich twórców kryminałów, choć chyba jednak wygrał ten najpopularniejszy - Harlan Coben. Lubicie szybką akcję, zawiłą intrygę i silne postacie, więc myślę, że i cykl Lisy Regan przypadnie Wam do gustu i sięgniecie po niego niezależnie od wygranej. A książka ostatecznie leci do:

FB:
1) Eugenia Jaroszuk
Moim ulubionym pisarzem od kryminałów i sensacji jest Lee Child. Kocham jego serię, bohaterem której jest Jack Reacher. Uwielbiam tę postać silnego, mądrego, z ogromną intuicją byłego żandarma. Podoba mi się jego wyczucie czasu i mogłabym umówić się z nim na kolację ze śniadaniem.

IG:
2) @_barbara_shihtzu_official_
Moją ulubienicą jest Lisa Gardner🥰 Uwielbiam jej powieści pełne intryg i dużej dozy akcji. Każda jej książka wciąga jak czekolada 🤗Zaczynasz od jednej kostki a kończysz na całej tabliczce 🍫📕

3) @zoska_na_ksiazkach
Uwielbiam Harlana Cobena😍 pisze "moim" językiem 😊. Jego książki trzymają w napięciu do ostatniej strony 😊. Bardzo chętnie wracam do Harlana. Pani Lisy jeszcze nie znam, ale z chęcią bym poznała 😀.

Gratulacje! Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera do piątkowego przedpołudnia!
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i mimo wszystko zachęcam do lektury książki. Dostęp do niej jest ułatwiony, bo znajdziecie ją również w abonamencie z Legimi, do którego korzystania serdecznie Was zachęcam.
Zapraszam też do zajrzenia do zakładki "konkursy" - od wczoraj na wszystkich trzech moich profilach hula kolejny konkurs, tym razem z polskim tytułem wartym uwagi!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz