grudnia 27, 2022

Book tour z "Bezimienną"!

Święta, święta i po świętach... Ale zanim zakończymy ten rok 2022, mam dla Was jeszcze jedną aktywność, idealną na małe rozruszanie się po świątecznym obżarstwie 😉 Proponuję book tour z tytułem, który zapewni Wam naprawdę dobrą, zajmującą rozrywkę, z amerykańskim kryminałem, w którym dzieje się dużo, tropy mnożą się tak, że trudno odróżnić te znaczące od tych, mających zmylić czytelnika, a jednak nie brak też czasu na zastanowieniem się nad własnymi hipotezami. Dla mnie to była naprawdę satysfakcjonująca lektura i mam nadzieję, że Wy powiecie dokładnie to samo! 

"Bezimienna" to tom drugi serii o Josie Quinn, jednak spokojnie można go czytać bez znajomości "Znikających dziewczyn" - wiem co mówię, sama zaczynałam od drugiego, by później nadrobić pierwszy 😊 Recenzję booktourowej "Bezimiennej" znajdziecie tu - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @zaczytana_daria opinia - klik!
2. @mirkowo3 opinia - klik!
3. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik!  
4. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
5. @marzaczyta opinia - klik!
6. @madzulas  opinia - klik!
7. @mamazaczytana opinia - klik! 
8. @du_dzik94 opinia - klik!
9. @z_ksiazka_mi_po_drodze (książka jest tu od 17.05)
10. @i.krasnodebska
11. @kasienkaj7
12. @maria.j.sokolowska
13. @rrramona
14. @zaczytana_panna
15. @mrs.kama.dot
16. @strefabooki
17. @justyna6353
18. @marzenaguzior
19. @monika.deren
20. @monikajakobczyk_czyta
21. @amethyst_books
22. @jaulialife
23. @littleanula_andthedbooks
24. @virgo19091989

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz