stycznia 03, 2023

Book tour z "Dobrą rodziną"!

Nowy rok 2023 z pewnością warto rozpocząć dobrą książką! Kryminał na talerzu przychodzi Wam z pomocą i proponuję book tour z "Dobrą rodziną" Katarzyny Troszczyńskiej, książki, która może nie wyskakuje z lodówki, ale zbiera naprawdę pozytywne oceny! Jest to thriller oparty na historii zbrodni prawdziwej, do której doszło w 2006 roku w małym polskim miasteczku. Zbrodni tak szokującej i niespodziewanej, że przyciągnęła uwagę mediów w całym kraju. To debiut solowy autorki, który, mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie, prezentuje sobą naprawdę wysoki poziom łączący reporterską precyzję i kunszt literacki! Warto sprawdzić 😊 Więcej o samej książce możecie poczytać tu - klik!, a teraz zapraszam do zgłoszeń!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki książki oraz profil Wydawnictwa Mięta w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @mirkowo3 opinia - klik!
2. @mamazaczytana opinia - klik!
3. @ruda.czyta opinia - klik!
4. @zaczytana_daria opinia - klik! 
5. @madzulas opinia - klik!
6. @justyna6353  opinia - klik!
7. @czytam_dla_przyjemnosci opinia - klik!
8. @rrramona opinia - klik!
9. @du_dzik94 opinia - klik!
10. @rodzinne.czytanie opinia - klik!
11. @ahywka_p opinia - klik! 
12. @marzaczyta opinia - klik!
13. @mkaleksandra opinia - klik! 
14. @like.nobody_  opinia - klik! 
15. @kabaretka_30 opinia - klik! 
16. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
17. @allbooksinmylife 
18. @zaczytany_kwiatek_un opinia - klik! 
19. @i.krasnodebska opinia - klik!
20. @annula_93 opinia - klik!  
21. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
22. @allbooksismylife (19.10-07.12)
23. @monikajakobczyk_czyta opinia - klik!
24. @zaczytana_panna
25. @poczytane_zapisane   
26. @onl_yme89 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz