marca 14, 2023

Book tour z "Człowiekiem z Celuloidu"!

Już jutro świętować będziemy miesięcznicę nowej książki Tomasza Duszyńskiego pt. "Człowiek z Celuloidu"! Książka ukazała się pod patronatem Kryminału na talerzu i jest to coś, co łączy kryminał, powieść historyczną i miłość do kinematografii w jednym w zdecydowanie świetnym stylu! Tak naprawdę muszę przyznać, że do tej pory nie trafiłam się z czytelnikiem, który choć w małym stopniu byłby z lektury niezadowolony, a to też coś znaczy, prawda? By jednak o tym tytule było w Sieci trochę głośniej, to dzisiaj przychodzę do Was z kolejną aktywnością czytelniczą - tym razem mam dla Was book tour!

Jeśli do tej pory omijała Was informacja o tym tytule, to przed zgłoszeniem zapraszam na recenzję książki - klik! oraz na wywiad z autorem - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil autora książki i Wydawnictwa SQN w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek wieczorem.
Książka ruszy w podróż w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili autora książki, wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
2. @mirkowo3 opinia - klik! 
3. @__colorfulmylife__ opinia - klik! (aktualnie konto prywatne)
4. @zaczytana_daria opinia - klik! 
5. @mamazaczytana opinia - klik!
6. @mkaleksandra opinia - klik! 
7. @ebertowskaanka opinia - klik! 
8. @du_dzik94 opinia - klik! 
9. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik! 
10. @malgorzatanocon opinia - klik!  (opinia skopiowana/skradziona od @du_dzik)
11. @marzenaguzior opinia - klik!
12. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
13. @rosikowe_ksiazki opinia - klik! (18.09-16.11)
14. @monikajakobczyk_czyta opinia - klik! 
15. @milosniczka.kavy opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz