kwietnia 25, 2023

Book tour z "W imię syna"!

Trzecia aktywność w ciągu ostatnich kilku dni? A jakże! Kryminał na talerzu troszczy się o to, by dostarczyć Wam same dobre i zajmujące książki na długi majowy weekend! Dzisiaj mam dla Was propozycję lektury świetnego szwedzkiego kryminału, w którym naprzemienna narracja i krótkie podrozdziały bogate w cliffhangery sprawiają, że przez fabułę gna się wręcz bez chwili na oddech. I to za jednym razem do finiszu! Do tego dochodzi jeszcze świetnie skonstruowana zagadka kryminalna i intrygująca postać głównej bohaterki, które sprawiają, że obok takiej lektury zdecydowanie nie można przejść obojętnie. "W imię syna" to co prawda już czwarty tom serii o prokurator Janie Berzelius, ale spokojnie można go czytać jako powieść osobną - wiem, sprawdziłam! Więcej o książce możecie poczytać w mojej recenzji - klik!, a teraz zapraszam do zgłoszeń!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @mirkowo3 opinia - klik! 
2. @marzaczyta opinia - klik!
3. @kulka_czyta  opinia - klik!
4. @justyna6353 opinia - klik!
5. @z_ksiazka_mi_po_drodze  opinia - klik!
6. @zaczytana_daria opinia - klik! 
7. @mama_kochajaca_ksiazki
8. @du_dzik94  opinia - klik!
9. @monikajakobczyk_czyta opinia - klik! 
10. @littleanula_andthebooks opinia - klik!
11. @ebertowskaanka opinia - klik! 
12. @monikaormanin opinia - klik!
13. @milosniczka.kavy 
14. @poczytane_zapisane opinia - klik!
15. @moniaczytairecenzuje 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz