kwietnia 24, 2023

Book tour z "Grobem matki"!


Weekendowy konkurs to był tylko jeden sposób na dostarczenie Wam fajnych lektur na majowy weekend. Dzisiaj przychodzimy z kolejnym! "Grób matki", trzecia część serii kryminalnej o Josie Quinn na naszym rynku dostępna jest już ponad miesiąc i w tym czasie zebrała sporo naprawdę pozytywnych opinii! Można ją czytać oczywiście i jako część serii, i jako osobną powieść, więc nawet nieznajomość tomów poprzednich nie wyklucza lektury tego. A dlaczego dobrze nada się na majówkę? Bo jest to lektura dynamiczna, szybka i zajmująca, więc dobrze będzie zarezerwować na nią sobie dobrą chwilę czasu, by nie musieć się od niej na siłę odrywać. A gwarantuję Wam, że fabuła porwie Was bez reszty! Więcej o tej powieści możecie poczytać w mojej recenzji - klik!, a teraz zapraszam do zgłoszeń!

Aktualnie w aktywnych book tourach mamy jeszcze ten z tomem drugim serii pt. "Bezimienna", w którym jest jeszcze kilka wolnych miejsc, więc jeśli jednak mielibyście chęć czytać po kolei, to tu znajdziecie post z BT z tomem drugim - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @__colorfulmylife__ opinia - klik!
2. @mirkowo3 opinia - klik!
3. @littleanula_andthebooks opinia - klik!
4. @libroviator opinia - klik! 
5. @mama_kochajaca_ksiazki opinia - klik!
6. @justyna6353  opinia - klik!
7. @marzaczyta opinia - klik!
8. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
9. @du_dzik94 opinia - klik!
10. @mamazaczytana opinia - klik!
11. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik!
12. @przeczytajki opinia - klik! 
13. @ebertowskaanka opinia - klik! 
14. @poczytane_zapisane opinia - klik!
15. @monikajakobczyk_czyta opinia - klik!
16. @kasienkaj7 (09.01-03.04)
17. @books.injuly 
18. @_za.czytana.bella_
19. @sylwiaaa 
20. @cacko.od.reki (książka jest tu od 24.05)
21. @zaczytana_panna
22 @izabelawatola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz