maja 23, 2023

Book tour z "Cieszyn prowadzi śledztwo"!

Za oknem w końcu pogoda dopisuje, więc i energii trochę więcej, chęci do ruszenia się z domu pewnie też? To mam dla Was propozycję idealną! W swojej nowej książce "Cieszyn prowadzi śledztwo" Marta Matyszczak tak dokładnie opisuje tytułowy Cieszyn, że jak nic chce się wziąć książkę pod pachę i ruszyć jej śladami! A żeby ułatwić Wam dostęp do tego tytułu, przychodzę dzisiaj z propozycją book touru! Co Wy na to?

"Cieszyn prowadzi śledztwo" to jedenasty tom serii Kryminałów pod psem, ale równocześnie idealny to, by sięgnąć po niego jako powieść osobną, gdyż trójka głównych bohaterów jest tu niejako wyrwana ze swojego naturalnego towarzystwa, nie ma więc obawy, że zależności pomiędzy postaciami będą dla kogoś niezrozumiałe. Więcej o tej książce pisałam w recenzji, którą znajdziecie tu - klik!, a teraz zapraszam na book tour!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytana_daria opinia - klik!
2. @__colorfulmylife__ opinia - klik! 
3. @onacorkiiksiazki
4.@ahywka_p  opinia - klik! 
5. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
6. @justyna6353  opinia - klik!
7. @natka_tom opinia - klik!
8. @mirkowo3 opinia - klik!
10. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik!
11. @zaczytana_panna opinia - klik!
12. @marzenaguzior (20.11-27.12)
13. @mamazaczytana  (29.12-27.01)
14. @izabelawatola (30.01-23.02)
15. @monikajakobczyk_czyta (książka jest tu od 26.02)
16. @du_dzik94
17. @mrs.gosia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz