lipca 17, 2023

Book tour z "Ostatnim diamentem"!

Gdańsk, Malezja i ... zwłoki w rzece, ale przede wszystkim diamenty! To początek nowego thrillera psychologicznego Karoliny Głogowskiej, w którym poprzez skrupulatnie usnutą intrygę kryminalną przygląda się zachowaniom swoich postaci w nieco... ekstremalnych sytuacjach. Ale chyba nikogo to nie dziwi, kiedy w grę wchodzą diamenty, a nawet i ten ostatni, tytułowy różowy diament! Książka pełna jest ciekawostek z tej dziedziny, tak szczegółowych, że budzący podziw dla wiedzy autorki. To thriller z gatunku tych lżejszych, w których warstwa obyczajowa wraz z psychologiczną grają pierwsze skrzypce.

Więcej o tym tytule możecie poczytać w mojej recenzji - klik! oraz w wywiadzie z autorką - klik!, a dzisiaj przychodzę zachęcić Was do sięgnięcia po ten tytuł i zaprosić do wzięcia udziału w naszej wspólnej akcji czytelniczej!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Mięta w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
2. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
3. @mirkowo3 opinia - klik!
4. @just_to_books opinia - klik!
5. @mamazaczytana (książka jest tu od 01.09)
6. @moniaczytairecenzuje
7. @po_prostu_o_ksiazkach
8. @littleanula_andthebooks
9. @zaczytana_panna
10. @criminally.addicted
11. @milosniczka.kavy
12. @mysli.i.slowa
13. @natajkazksiazki
14. @ewa.katarzyna.k
15. @marzaczyta
16. @du_dzik94
17. @i.krasnodebska
18. @maria.j.sokolowska
19. @natka_tom
20. @izabelawatola
21. @marzenaguzior
22. @madzulas
23. @@adziktworzy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz