lipca 17, 2023

Book tour z "Ostatnim diamentem"!

Gdańsk, Malezja i ... zwłoki w rzece, ale przede wszystkim diamenty! To początek nowego thrillera psychologicznego Karoliny Głogowskiej, w którym poprzez skrupulatnie usnutą intrygę kryminalną przygląda się zachowaniom swoich postaci w nieco... ekstremalnych sytuacjach. Ale chyba nikogo to nie dziwi, kiedy w grę wchodzą diamenty, a nawet i ten ostatni, tytułowy różowy diament! Książka pełna jest ciekawostek z tej dziedziny, tak szczegółowych, że budzący podziw dla wiedzy autorki. To thriller z gatunku tych lżejszych, w których warstwa obyczajowa wraz z psychologiczną grają pierwsze skrzypce.

Więcej o tym tytule możecie poczytać w mojej recenzji - klik! oraz w wywiadzie z autorką - klik!, a dzisiaj przychodzę zachęcić Was do sięgnięcia po ten tytuł i zaprosić do wzięcia udziału w naszej wspólnej akcji czytelniczej!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Mięta w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
2. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
3. @mirkowo3 opinia - klik!
4. @just_to_books opinia - klik!
5. @mamazaczytana opinia - klik!
6. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik!
7. @milosniczka.kavy opinia - klik! 
8. @criminally.addicted 
9. @natajkazksiazki opinia - klik! 
10. @littleanula_andthebooks 
11. @marzaczyta opinia - klik!
12. @natka_tom 
13. @madzulas 
14. @adziktworzy (07.02-03.03)
15. @poczytane_zapisane 
16. @marzenaguzior (29.03-28.04)
17. @izabelawatola 
18. @books.injuly (13.05-10.06)
19. @sylwiaaa  (książka jest tu od 12.06)
20. @zaczytana_panna
21. @zafascynowana.ksiazkami_

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz