lipca 05, 2023

Wygraj "Próbę sił"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

Od dnia, w którym Piotr Rozmus powrócił do nas z nową powieścią kryminalno-sensacyjną pt. "Próba sił" minęły właśnie trzy tygodnie. Mamy lato, okres urlopowy, a ta lektura przenosi nas do miejsca odpowiedniego na tak gorące temperatury - do Włoch, Neapolu, którym zdaje się rządzić twardą ręką tamtejsza mafia. Gorące dni, gorąca krew, emocje buzują, nic więc dziwnego, że nawet mafijne rody walczą ze sobą nawzajem. A wśród nich trójka Polaków, która mocno uwikłała się w tę historię... Jak potoczą się ich losy? By ułatwić Wam sięgnięcie po lekturę, przychodzę dzisiaj do Was z konkursem na trzy egzemplarze tej powieści! Kto z Was chciałby mieć "Próbę sił" w swojej biblioteczce? 😊

A jeśli nie jesteście nadal pewni, czy jest to lektura dla Was, to zapraszam najpierw na moją recenzję, którą znajdziecie tu - klik!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wyobraź sobie siebie jako członka mafijnej włoskiej rodziny. W jakiej roli byś się obsadził/a i dlaczego? Ojca Chrzestnego sprawującego rządy twardą ręką czy ambitnego członka klanu, który chce awansować w rodzinnej hierarchii za wszelką cenę? A może w inną ciekawą postać, która odegra ważną rolę w mafijnych porachunkach? 
Popuść wodze wyobraźni i weź udział w walce o władzę!

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 5 do 8 czerwca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autora książki (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

09.07 aktualizacja - wyniki konkursu:
Widzę, że pytanie konkursowe spodobało Wam się tak mocno, jak i mnie (odpowiedzialna jest za nie jedna z Patronów tego bloga!)! Niesamowicie dobrze bawiłam się czytając Wasze odpowiedzi i przyznam, że znowu nad wyborem zwycięzców spędziłam więcej czasu, niż miałam na to przeznaczone - były tak fajne, że ciężko było wybrać tylko trzy! Pomogło więc zwrócenie uwagi na Waszą stałą aktywność na profilach, zatem tym razem książka leci do:

FB:
1) Małgorzata DL
Hmmm chyba mam za miękkie serce na bycie w mafii. Choć lojalna jestem więc może bym się jakoś utrzymała w strukturach... jednak realnie patrząc z moim niewyparzonym pyskiem to skończyłoby się pewnie dwojako albo by mnie sprzątnęli albo bym w końcu została prawą ręką bossa, a potem to kto wie 🤣

IG:
2) @katarzyna.cieslak.12
Ja widziałabym siebie w tej sycylijskiej mafijnej rodzinie w roli żony mafiosa❤️ Kobiety, która kocha i potrafi poświęcać się dla rodziny i męża, to byłaby jedna strona, druga zaś, ta niewidoczna dla świata zewnętrznego to kobieta silna, która stoi z tyłu za mężem, ale potrafi wpłynąć na jego decyzje i sprawia, że ten groźny mafioso przemienia się w pozytywną postać 😉

3) @moniaczytairecenzuje
Ja tam bym się wcieliła chętnie w postać żony ojca chrzestnego. Zarządzanie mafią z drugiego planu, ręce zawsze czyste, a wszystko pod kontrolą 🤫

Gratulacje!
Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz