września 15, 2023

Wygraj "Uczciwe życie"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

"Uczciwe życie", czyli nowa książka szwedzkiego autora Joakima Zandera powoli rozgaszcza się na czytelniczych półkach, ale ja przyznam, że jestem tak ciekawa Waszych opinii na jej temat, że chciałabym ten proces nieco przyspieszyć - zatem już w drugim tygodniu, od kiedy tytuł ten dostępny jest dla polskiego czytelnika, przychodzę do Was z konkursem! Mam trzy egzemplarze tej powieści - zgrabnego połączenia thrillera z literaturą piękną, które przede wszystkim zmusza do samodzielnego myślenia! Historia pisana jest z perspektywy młodego chłopaka, studenta, który przypadkiem trafia do mocno idealistycznego środowiska... 
Więcej o tym tytule oczywiście znajdziecie w mojej recenzji - zapraszam (klik!).

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Nowopoznane towarzystwo dobre jest w głoszeniu górnolotnych haseł, intelektualnych dyskusji o uczciwym życiu. Zatem napisz:
Co to według Ciebie znaczy: żyć uczciwie?

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 15 do 17 września do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

18.09 aktualizacja - wyniki konkursu:
Pytanie konkursowe z jednej strony do łatwych nie należało - trzeba było na chwilę się zatrzymać, chwilę pomyśleć. Ale to dobry wstęp, bo i książka, o którą uczestnicy konkursu walczyli, właśnie taka jest - potrzebuje czasu, refleksji... Z drugiej jednak wszyscy odpowiedzieli bardzo podobnie, więc na pewno niesie ze sobą to uniwersalne wartości... Jestem ciekawa czy odpowiedź na pytanie konkursowe zmieni się po lekturze tego tytułu! Przekonają się o tym:

IG:
1) @recenzje_na_kolkach
Co znaczy żyć uczniowie? Żyć uczciwie to moim zdaniem znaczy żyć w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem oraz nie krzywdząc przy tym innych.

FB: 
2) Magdalena Górska
Żyć zgodnie z prawdą, nie oszukiwać innych. Być prawdomównym.

3) Ewa Całuch
Żyć uczciwie dla mnie znaczy żyć zgodnie z samą sobą, przestrzegać zasad moralnych, zawsze mówić prawdę, choć komuś ta prawda może być przykra, ale wtedy sumienie jest czyste i można spać spokojnie.💕🍀💕😘

Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!
Mam też nadzieję, że na lekturę "Uczciwego życia" skusicie się i tak - to dobra propozycja czytelnicza na jesień!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz