października 17, 2023

Book tour ze "Źródłami Wełtawy"!

Wczoraj w czasie redakcji i publikowania wywiadu z Petrą Klabouchovą (klik!) przypominałam sobie te emocje, jakie towarzyszyły mi w czasie lektury, ten klimat powieści kryminalnej skupionej na rewelacyjnych portretach psychologicznych postaci, prawdzie historycznej zgrabnie przeplatającej się z fikcją literacką, no i klimacie miejsca - lasy szumawskie, mała miejscowość, zamknięta, niespecjalnie bogata społeczność... Wszystko to ujęte w zimowych charakterze, a że u nas już bliżej do zimy niż lata, to lektura zdaje się na ten okres idealna! Chciałabym, żebyście i Wy po książkę sięgnęli jak najszybciej, żebyście się z nią zapoznali i dali się wciągać w jej mroczny świat tak samo mocno jak ja, dlatego też od razu dzisiaj przychodzę z propozycją wspólnej akcji czytelniczej czytania jednego egzemplarza książki zwaną book tourem!

O samej książce więcej możecie poczytać w recenzji - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Afera w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w czwartek rano, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @marzenaguzior opinia - klik!
2. @mirkowo3 opinia - klik!
3. @danutabobrowicz opinia - klik!
4. @milosniczka.kavy 
5. @ewa.katarzyna.k
6. @po_prostu_o_ksiazkach  
7. @z_ksiazka_mi_po_drodze 
8. @ahywka_p 
9. @czytajzkasia 
10. @just_to_books 
11. @poczytane_zapisane (21.04-23.05)
12. @mamazaczytana (książka jest tu od 25.05)
13. @srebrna_nutka
14. @zaczytana_panna
15. @misiekimamaczytaja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz