listopada 27, 2023

Book tour z "Samotną nocą"!

Grudzień za pasem, śnieg za oknem - lektury zimowe przygotowane? Jeśli nie, to już ratuję - dzisiaj ruszamy z book tourem z "Samotną nocą" Charlotte Link, którą mam przyjemność objąć opieką ambasadorską! Jest to co prawda czwarty tom serii kryminalnej z Kate Linville, ale spokojnie można też ją czytać jak powieść osobną - wiem, sprawdziłam! A dlaczego tak dobrze nadaje się na lekturę w okresie jesienno-zimowym? Bo historia toczy się w malutkiej angielskiej miejscowości na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia... Choć ja uważam, że książki z zimowym klimatem czyta się równie fajnie latem - wtedy może nie podbudowują klimatu, tak jak robią to zimą, ale przynoszą fajne ochłodzenie 😊 "Samotna noc" to kryminał spokojny, kameralny, ale równocześnie z mrożącą krew w żyłach zagadką! Więcej o nim możecie poczytać w recenzji - klik!, a teraz już zapraszam do zgłoszeń w book tourze!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż również w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @meridaikniga 
2. @pijackawe_czytam opinia - klik! 
3. @villanelle_lu 
4. @mirkowo3 
5. @milosniczka.kavy 
6. @nika_z_kryminalem 
7. @po_prostu_o_ksiazkach 
8. @poczytane_zapisane 
9. @ahywka_p 
10. @natka_tom 
11. @marzaczyta (08.05-02.06)
12. @justyna6353 (książka jest tu od 05.06)
13. @zaczytana_panna
14. @kasienkaj7
15. @just_to_books
16. @_poczytaj_mi_mamo_
17. @littleanula_andthebooks
18. @z_ksiazka_mi_po_drodze
19. @izabelawatola
20. @srebrna_nutka
21. @zaczytana_daria
22. @mamazaczytana
23. @zafascynowana.ksiazkami_

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz