lutego 02, 2024

"Sześć powodów, by umrzeć" Marta Zaborowska - zapowiedź ambasadorska

W tym roku 14 lutego obchodzić będziemy nie tylko święto zakochanych - będziemy też świętować premierę nowej książki Marty Zaborowskiej, zaskakującego thrillera pt. "Sześć powodów, by zabić"! A Kryminał na talerzu ma tę przyjemność objąć książkę opieką ambasadorską!

Sześć osób i sześć powodów, dla których Miriam musiała pożegnać się z życiem. Ufała im wszystkim, a jednak któreś z nich ją zawiodło. A może sama postanowiła odejść?
W czwartą rocznicę swojego ślubu Miriam Macharow wychodzi z domu i ginie po niej wszelki ślad. Pół roku później na terenie starej fabryki w Ursusie zostają odkryte spalone zwłoki kobiety. Zbrodnia, nieszczęśliwy wypadek czy może samobójstwo? Miriam wydawała się taka szczęśliwa, więc jak to możliwe?…
O ile jej mąż, Konrad, stara się pogodzić z myślą o stracie ukochanej, to siostra ofiary ma z tym poważny problem – podczas okazania ciała nie rozpoznaje w nim Miriam i odmawia potwierdzenia jej tożsamości. Jaki ma w tym cel i czy naprawdę wierzy, że zaginiona wciąż żyje? Podobno ktoś widział ją w tłumie w tunelu metra…
Policja bada zagadkę tajemniczej śmierci: typuje pierwsze nazwiska podejrzanych o zbrodnię i stawia oskarżenia. Nikt z bliskiego grona Miriam nie może czuć się bezpiecznie, zwłaszcza że na światło dzienne zaczynają wypływać brudne sekrety, a misternie tkana sieć kłamstw zaczyna się rwać. By odsunąć od siebie podejrzenia, każdy staje przeciwko każdemu.
Wydawnictwo pisze, że kryminał, ja książkę określam jako thriller, myślę jeszcze czy by nie dodać do tego określenia "psychologiczny"... to wszystko wskazuje, jak nieszablonowa na naszym polskim rynku jest to powieść! Na pewno jest zajmująca, na pewno miesza w głowie, na pewno opowiada historię z kilku bardzo różnych perspektyw. Zdecydowanie przyciąga uwagę, choć akcja przecież nie toczy się w tempie szaleńczo dynamicznym. Myślę, że jest to tytuł, na który warto zwrócić uwagę! Mam nadzieję, że się skusicie, bo sama jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń z tej lektury!

Autor: Marta Zaborowska
Tytuł: Sześć powodów, by umrzeć
Data premiery: 14.02.2024
Wydawnictwo: Czarna Owca
Liczba stron: 440
Gatunek: kryminał / thriller psychologiczny


Zanim jednak nadejdzie 14 lutego, czyli dzień, w którym w książkę będziecie się mogli już oficjalnie w księgarniach zaopatrzyć, będę miała dla Was niespodziankę! Dzień wcześniej, tj. 13 lutego we wtorek o godzinie 19:00 odbędzie się live z Martą Zaborowską, który będę miała przyjemność poprowadzić! 

By wziąć w nim udział wystarczy, że 13 lutego o godzinie 19:00 wejdziecie na mój profil (klik!) bądź autorki (klik!) i klikniecie w relacje (czyli te kółeczko dookoła zdjęcia profilowego). 
Zapraszam też do śledzenia moich relacji w przyszłym tygodniu - będę o tym spotkaniu przypominać, będzie też można zaproponować swoje pytanie do autorki, na które podczas live'a odpowie, a także będzie już możliwość wygrania pierwszych egzemplarzy "Sześciu powodów, by umrzeć"! 
Serdecznie zapraszam!


Książka dostępna jest już w przedsprzedaży.

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz