marca 01, 2024

Wygraj "Kości niezgody"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

Rozpoczynamy marzec! Pogoda za oknem iście wiosenna, do pełni szczęścia potrzeba już chyba tylko dobrej, dynamicznej lektury? Już taką proponuję - mam dla Was konkurs na trzy egzemplarze "Kości niezgody" Lisy Regan, książki, która w lutym ukazała się pod moim patronatem! Jest to tom piąty serii kryminalnej z Josie Quinn, jednak bez obaw można go czytać bez znajomości całości - każdy tom to osobna zagadka kryminalna.

Więcej o tym tytule możecie poczytać w mojej recenzji - klik!, a teraz zapraszam do udziału w konkursie!

Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział?

Z okazji zbliżającej się wiosny nie będę dużo wymagać, więc po prostu:
napisz dlaczego chcesz, by „Kości niezgody” zagościły w Twojej biblioteczce. 


Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej! 
Konkurs organizuję równocześnie na trzech platformach: blogu, IG i FB, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać w każdym z tych trzech miejsc w komentarzu pod postem konkursowym - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 1 do 4 marca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG  do 6 marca.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na IG i FB) i zaprosicie do zabawy znajomych. Josie zasługuje na rozgłos!


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

7.03 aktualizacja - wyniki konkursu:
A już myślałam, że tym razem będę miała prosto z wyborem wygranych! A jednak nie, znowu sprawiliście mi zagwozdkę! Odpowiedzi były różne - bo wiosna, bo fajna okładka, bo chwalona seria i macie rację, zgadzam się ze wszystkim! Ale jednak znalazłam trzy odpowiedzi, które najmocniej do mnie przemówiły, a i ich autorki są na profilach Kryminału na talerzu stale aktywne. A to, jak wiecie, sobie mocno cenię! Zatem książki lecą do:

FB:
1) Małgorzata Witek
Muszę przyznać, że zawsze mam trudności z odpowiedzeniem na pytanie, dlaczego to właśnie do mnie powinna trafić książka. Powinna do mnie trafić, bo…
Dostanę palpitacji? Będę płakać? Ogłoszę strajk głodowy?
Nie… 😜
Poza tym to chyba nazywałby się szantaż? 😉
Powyższe literackie cudeńko powinno do mnie trafić z zupełnie innych powodów.
Otóż książka "Kości niezgody" powinna do mnie trafić:
• abym mogła intrygująco spędzić czas przy prawdziwej książce, która przysporzyłaby mi wiele pytań m.in.
Jak głęboko trzeba będzie kopać, by odnaleźć prawdę?
• by nieco odciągnąć mnie od monotonni i przewrotnego losu;
• aby przewracając kolejne strony zapomnieć o realnym świecie
• gdyż to właśnie książki są tym cudownych balsamem, lekarstwem na niedobrą, niepożądaną chandrę, która dopada człowieka w najmniej oczekiwanym momencie 😉

2) Małgorzata Gawron
Nie jestem w stanie nadążyć czytać książek tu proponowanych. A tu kolejny tytuł z serii mi nieznanej. Już odwiedzenie biblioteki następuje i kolejny tytułu do kolekcji zaklepuję😉. W domowej biblioteczce miejsca jeszcze sporo, więc uśmiecham się skromnie, może książka trafi do mnie? Nie będę rozpaczać, gdy tak się nie stanie. Jednak nadzieję cichą mam, że kolejnych bohaterów poznam. Nowy autor w gustach mych zagości i czytanie książki sprawi mi wiele radości 😃

IG:
3) @sloneczna_strona_zycia
Chciałabym przeczytać i mieć "Kości niezgody" na swojej półce, bo seria z Jossie Quinn to jedna z moich ulubionych serii. Uwielbiam tą bohaterkę, to jednak z najciekawszych kobiecych postaci we współczesnej literaturze kryminalnej. Silna, ale czasem słaba. Pewna siebie, ale czasem wątpiąca. Lojalna, pełna miłości, ale również lęku i obaw. Z tajemnicami z przeszłości, odkrywająca również tajemnice z przeszłości swoich bliskich. Ucząca się miłości i przyjaźni. Prawdziwą, fascynująca kobieta😁

Gratulacje!
Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz