marca 22, 2024

Wygraj "Pięć martwych psów"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

W poprzednim tygodniu świętowaliśmy wiele ciekawych premier, z których cztery polecałam (i nadal polecam!) Wam szczególnie mocno. Wśród wybrańców jest "Pięć martwych psów" Michala Sýkory, czeski kryminał, którego akcja toczy się częściowo w ołomunieckim zoo - nie bez powodu, bo historia kręci się wokół tematu podejścia człowieka do zwierząt. To ważny, solidnie przedstawiony temat sprytnie wpisany w intrygę kryminalną. W mojej ocenie - najlepsza jak dotąd odsłona tego autora! I dzisiaj chcę się z nią z Wami podzielić, zatem zapraszam na konkurs na 4 egzemplarze!

A jeśli do tej pory umknęła Wam recenzja tego tytułu, to najpierw zapraszam tutaj - klik!

Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział?

„Pięć martwych psów” to czeski kryminał, który ukazał się w serii Wydawnictwa Afera nazwanej Czeskie Krymi. Zatem:
jeśli serię znasz, to napisz za co ją lubisz, możesz też wspomnieć o tytułach, jakie z niej czytałeś/aś. Jeśli jeszcze nie miałeś/aś okazji się z nią zapoznać, napisz dlaczego chcesz to zmienić. 


Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej! 
Konkurs organizuję równocześnie na trzech platformach: blogu, IG i FB, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać w każdym z tych trzech miejsc w komentarzu pod postem konkursowym - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 22 do 25 marca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG  do 27 marca.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę cztery, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na IG i FB) i zaprosicie do zabawy znajomych. 


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
26.03 aktualizacja - wyniki konkursu:
No, no, moi Drodzy! Musimy Was tu chyba znowu trochę poedukować - Czeskie Krymi to nie seria jednego autora, a seria wydawnicza Afery, pod szyldem której wydaje wszystkie swoje czeskie powieści kryminalne! A tych mają już ładną kolekcję, a każdy jeden tytuł jest inny od poprzednich, ale równie mocno warty uwagi. Mam nadzieję, że zachęci Was to, by zgłębiać te różnice również we własnym zakresie! A dzisiaj szczęśliwymi zdobywczyniami książek są:

FB:
1) Joanna Czardyban
Zgłaszam się z nadzieją 🍀♥️📚♥️🍀🍀🍀
Z serii czytałam "Źródła Wełtawy" i bardzo mi się podobały.
Chętnie poznam inną książkę czeskiego autora.
Lubię książki i filmy twórców zza południowej granicy. Właściwie od dziecka oglądałam czeskie programy, filmy i bajki w tv. Nasiąknięta jestem miłością do języka czeskiego ♥️

2) Justyna Cyntler
Zgłaszam się po książkę 😊
1. Nie znam wydawnictwa, nic czeskiego nie czytałam - a jeśli czytałam to nie pamiętam czy to było akurat czeskie 😉 "źródła Wełtawy" mi się spodobały ale nie wiem czy to to 🤣
2. Okładka książki mówi do mnie: weź i czytaj. Tytuł też intrygujący.
3. Lubię zwierzątka, mam psa w związku z tym książki z psem w tytule powinnam czytać w pierwszej kolejności.

IG:
3) @magdalenka_55
Przyznaję się bez bicia - nie znam serii. Ale chcę to zmienić, żeby przekonać się, czy stworzymy z Czeskim Krymi zgrany duet. Pięć martwych psòw - ten tytuł intryguje i otula grozą jednocześnie. Lepiej, gdyby te psy były żywe. Ale o jakie psy w ogóle chodzi. Skoro to Czechy i czeski kryminał , to chyba wszystko jest możliwe. Chętnie się przekonam, co tam Autorowi w duszy gra, jak kryminalna intryga się zapętla i jak trudno będzie się z niej odplątać mnie samej

4) @urszula.epler
Nie znam, ale chcę poznać. Wiadomo, czeski to śmieszny język, Czesi też, więc jak to brać na poważnie? Wojciech Chmielarz próbował ze strasznymi Czechami w "Prostej sprawie", no ale to Czesi, więc wiadomo jak to przynajmniej u mnie się skończyło. 😂 Wiem, że problem jest po mojej stronie, dlatego chciałabym się przekonać czy to beznadziejny przypadek, czy jest jeszcze dla mnie szansa...

Gratulacje!
Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz