kwietnia 22, 2024

Book tour z "Diabelską Górą"!

U nas kwiecień pokazuje się aktualnie od dosyć mroźnej strony (chyba szykuje się na te zimowe premiery środy!), dobrze by więc było trochę ogrzać się lekturą! "Diabelska Góra" nada się do tego idealnie - zabiera nas do Nowego Meksyku, na gorące pustynie, gdzie praży słońce, a piasek wsypuje się do oczu. A jednak klimat tego gorąca oddany jest bardzo przyjemnie i bardzo realistycznie - czytelnik czuje się, jakby był dokładnie tam, gdzie postacie... czyli w trakcie śledztwa, a może nawet dwóch - jednego z przeszłości, drugiego może nieco bardziej współczesnego, które pełne są dynamiki, zaskoczeń i wątków spiskowych. "Diabelska Góra" zdecydowanie nie pozwala na nudę! A dzisiaj, by ułatwić Wam tę lekturę, zapraszam na book tour z tym tytułem!

A może przegapiliście wcześniej informacje o tej książce? Jeśli tak, to polecam najpierw zajrzeć do mojej recenzji - klik! oraz wywiadu z autorami książki - Douglasem Prestonem i Lincolnem Childem, który miałam przyjemność przeprowadzić - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Agora w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż już we wtorek popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa 
2. @milosniczka.kavy 
3. @_za.czytana.bella_ (książka jest tu od 16.05)
4. @sylwiaaa
5. @rrramona
6. @monikaormanin
7. @zaczytana_panna
8. @z_ksiazka_mi_po_drodze
9. @zafascynowana.ksiazkami_
10. @mirkowo3
11. @marzaczyta
12. @danutabobrowicz
13. @littleanula_andthebooks
14. @przeczytajki
15. @po_prostu_o_ksiazkach
16. @oczytane_skrzaty
17. @natka_tom
18. @poczytane_zapisane
19. @jpryczek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz