kwietnia 28, 2024

Book tour ze "Spiralą zła"!

Lektury na majówkę przygotowane? Kryminał na talerzu już spieszy z podpowiedziami i ułatwieniami - właśnie ruszamy z book tourem ze "Spiralą zła" Bernarda Miniera! To nowy kryminał tego autora, ósmy tom serii z komendantem Servazem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by traktować go jak powieść osobną - ręczę za to, sama właśnie od tego tomu zaczęłam przygodę z tą serią! Jest to kryminał mocny, zgłębiający się w mroczne tematy - w końcu dajemy się porwać tej tytułowej spirali zła... Ale ten mrok, ta brutalność ma tu dobre uzasadnienie, jest nośnikiem większego przesłania, więc nawet ja, ta, która nie lubi brutalności w powieściach, nie miałam w tym przypadku nic przeciwko. Autor dobrze wie, jak daleko może się posunąć, by cały czas wszystko zachowywało sens i smak. Macie chęć przetestować? Zatem zapraszam do zgłoszeń!

A jeśli nie mieliście jeszcze okazji o książce poczytać, to tu - klik! znajdziecie moją recenzję. 


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Domu Wydawniczego Rebis w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście już dzisiaj (niedziela) wieczorem.
Książka ruszy w podróż w poniedziałek przed południe, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytana_daria 
2. @sylwiaaa 
3. @po_prostu_o_ksiazkach (książka jest tu od 20.05)
4. @mirkowo3
5. @zaczytanaksiegowa
6. @jpryczek
7. @zafascynowana.ksiazkami_
8. @kobiecym.okiem
9. @_za.czytana.bella_
10. @oczytane_skrzaty
11. @danutabobrowicz
12. @z_ksiazka_mi_po_drodze
13. @w.zawadzka2020
14. @milosniczka.kavy
15. @just_to_books
16. @marzaczyta
17. @poczytane_zapisane
18. @literatura_moja_pasja
19. @izabelawatola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz