kwietnia 07, 2024

Book tour ze "Złotą łyżką"!

Mamy piękny, słoneczny kwiecień, rozkwitającą wiosnę i cudownie grzejące słoneczko za oknem... W lodówce chłodzi się kolejna kremówka, świeże kwiaty pachną na całe mieszkanie - ach! Ależ to idealny czas, by poczytać "Złotą łyżkę" Jessy Maxwell, powieść kryminalną, której akcja toczy się na przełomie wiosny i lata, i rozgrywa się na planie konkursu kulinarnego Bake Week. Przyznam, że trochę zazdroszczę tym, którzy lekturę mają jeszcze przed sobą i od razu gorąco zachęcam, by siąść do niej teraz, w tak sprzyjających pogodowo warunkach - jestem pewna, że ta pozytywnie słoneczna aura za oknem tylko wzmocni przyjemne wrażenia z lektury. Oczywiście nie martwcie się, to cały czas kryminał! Spokojny i klimatyczny, ale w zagadce w pewien sposób mocno współczesny. W jaki? Musicie odkryć to sami! 😉

Dzisiaj chciałabym Wam lekturę tego tytułu ułatwić, więc ogłaszam book tour! A gdybyście wcześniej chcieli sprawdzić, czy lektura faktycznie przypadnie Wam do gustu, to polecam sprawdzić najpierw to, co pisałam o niej w recenzji - klik! 

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż już we wtorek popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa 
2. @ruda.czyta 
3. @madzulas 
4. @mamazaczytana (książka jest tu od 07.05)
5. @365dni.bibliotekarki
6. @marzaczyta
7. @sylwiaaa
8. @zaczytana_daria
9. @milosniczka.kavy
10 @poczytane_zapisane
11. @natka_tom
12. @annula_93
13. @mirkowo3
14. @books.injuly
15. @zaczytana_panna
16. @zafascynowana.ksiazkami_
17. @_za.czytana.bella_
18. @rrramona
19. @izabelawatola
20. @oczytane_skrzaty
21. @just_to_books
22.  Anna Mucha (FB)
23. @zksi.azkamiprzezswiat
24. @littleanula_andthebooks
25. @bohaterka_literacka
26. @@kulka_czyta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz