kwietnia 07, 2024

Wygraj pakiet serii kryminalnej z archeolożką Norą Kelly! (rozwiązany)

Nowy tydzień zaczynamy nie tylko dosyć wczesną porą, ale i czymś mocno atrakcyjnym - konkursem na cały pakiet serii Prestona i Childa z archeolożką Norą Kelly i agentką FBI Carrie Swanson! Jej tom trzeci "Diabelska Góra" ukazał się niecały miesiąc temu, a ja mam tę niesamowitą przyjemność mu patronować. Ale nie znaczy to, że pozostałe dwa tomy są gorsze - zdecydowanie nie, cała seria trzyma wysoki poziom i jest naprawdę warta uwagi - szczególnie, jeśli jesteście fanami zagadek z przeszłości, które rozwiązuje się współcześnie i dynamicznej akcji! Bardzo podoba mi się też jej klimat, który doskonale oddaje miejsce akcji - gorący Nowy Meksyk, tereny mocno pustynne. Brzmi dobrze? Macie chęć zapoznać się z całą serią? Zatem zapraszam na konkurs!

A jeśli wcześniej chcielibyście sprawdzić czy to faktycznie coś dla Was, to zapraszam na recenzję "Ogona Skorpiona" (klik!) i "Diabelskiej Góry" (klik!).


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

wyobraź sobie, że jesteś copywriterem i zaproponuj chwytliwy sposób, na zareklamowanie serii z archeolożką Norą Kelly. 
Może wpadnie Ci do głowy jakiś slogan reklamowy? Albo pomysł z pełną reklamę? Nie ma żadnych ograniczeń!  
Informacje o serii, które będą do tego przydatne, możesz czerpać po prostu z internetu, jak i bezpośrednio z moich profili.


Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej! 
Konkurs organizuję równocześnie na trzech platformach: blogu, IG i FB, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać w każdym z tych trzech miejsc w komentarzu pod postem konkursowym - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 8 do 12 kwietnia do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG do 15 kwietnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na IG i FB) i zaprosicie do zabawy znajomych. 


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

16.04 aktualizacja - wyniki konkursu:
Tym razem nie daliście mi trudnego zadania - wygranych wybrałam dosyć szybko! To znaczy, że moje pytanie dla Was było za trudne? Ach, przecież mamy tyle kreatywnych dusz na pokładzie! A seria jest zdecydowanie warta poznania, jestem pewna, że przygody Nory i Corrie wciągną Was bez reszty 😊 Gorąco zachęcam do sięgnięcia po nie niezależnie od wygranej - może po lekturze wpadnie Wam ciekawy pomysł na reklamę? 😉 A pakieciki trzech tomów cyklu dzisiaj otrzymują:

IG:
1) @polakwioleta
Chcę poruszyć wątki nowe
książki z Norą Kelly są wyjątkowe🔥
Kłamstwa, intrygi, tajemnice
to nie żadne drobnice🕵️‍♀️
Bo tajemnice Nora archeolożka
odkryje w Prestona&Childa książkach📚👍

FB:
2) Róża Kapela
Co może być silniejsze od zdeterminowanej kobiety? Oczywiście dwie takie kobiety, które połączyły swoje siły, aby odkryć jedną z najbardziej przerażających zagadek w historii USA. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobiły, sięgnij po serię przygód Nory Kelly. 🤩

3) Magdalena Baldouska
Na Diabelskiej Górze
Skorpion, z wysoko podniesionym ogonem, wędruje
Szuka Starych Kości
Codziennie na nie poluje
Czy je znajdzie czy też nie
Ten się dowie, co przeczyta historie te...❤️

Gratulacje!
Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz