kwietnia 15, 2024

Konkurs z pakietem serii kryminalnej z Martinem Servazem! (rozwiązany)

Niedawno od premiery ósmego tomu serii kryminalnej z komendantem Martinem Servazem autorstwa Bernarda Miniera minął miesiąc. Sama zapoznanie z serią zaczęłam właśnie od tego tomu, choć od początku nie ukrywałam - do dawna chciałam się z nią zapoznać, a lektura "Spirali zła" tylko tę chęć pogłębiła i sprawiła, że teraz w wolnych chwilach właśnie ku tym lekturom się zwracam. I Wy pisaliście mi, że chcielibyście poznać całą serię, od początku i wcale się temu nie dziwię - w końcu to od niej wszystko się u tego autora zaczęło, to ona przyniosła mu rzesze czytelników i dużą popularność. A są to kryminały mocne, w których temat brutalności jest obecny, ale jest obecny rozważnie - właśnie po to, by o jej sensie w naszym świecie pogadać. Brzmi dobrze, prawda? Chcecie mieć taki piękny ośmiotomowy pakiecik u siebie? Dzisiaj przychodzę do Was z okazją do jego zdobycia!

A jeśli chcecie sprawdzić, co przyniesie seria, czego można się po niej spodziewać, to zapraszam na moją recenzję tomu ósmego pt. "Spirala zła" - klik! Bez spoilerów 😉By wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie:
Dlaczego chcesz, by seria z komendantem Martinem Servazem zagościła w Twojej biblioteczce?
Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej! 

Konkurs organizuję równocześnie na trzech platformach: blogu, IG i FB, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać w każdym z tych trzech miejsc w komentarzu pod postem konkursowym - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 15 do 19 kwietnia do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG  do 22 kwietnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę jedną, które moim zdaniem będzie najciekawsza. Przy jej wyborze pod uwagę będę brała nie tylko pomysł i czas poświęcony na odpowiedź, ale również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na IG i FB) i zaprosicie do zabawy znajomych. 


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

22.04 aktualizacja - wyniki konkursu:
Bardzo trudno było mi wybrać zwycięzcę tego konkursu - po pierwsze, ze względu, że mam tylko jeden pakiet do rozdania, a więc spośród ponad stu zgłoszeń musiałam wyłonić tylko jedną osobę. Po drugie, miałam ogromny dylemat - odpowiedzi były różne, dużo było mocno kreatywnych, ale zgodnie z warunkami udziału konkursu, wiecie, że nie tylko odpowiedź się liczy - liczy się też aktywność na profilach Kryminału na talerzu. Po trzecie, ostatnio mamy bardzo dużo konkursów, więc muszę rozkładać wygrane tak, by nikt z osób aktywnych nie był poszkodowany. Z tych względów zdecydowałam się nagrodzić całym pakietem osobę, której zgłoszenie może nie było najbardziej kreatywne ze wszystkich, ale która na profilu Kryminału na talerzu jest od dawna, cały czas aktywna i obecna, która wiem, że faktycznie coś z moich profili czerpie, ale i daje od siebie. Mam nadzieję, że te uzasadnienie zachęci Was do stałej aktywności na moich profilach, ale też nie zniechęci, by sięgnąć po ten cykl - w końcu jest to coś, co fanów solidnych powieści kryminalnych z pewnością usatysfakcjonuje! A dzisiaj - pełny pakiet 8 książek z cyklu z Martinem Servazem leci do:

IG:
@zaczytanaangie
Ojej, to dopiero nagroda. Chętnie o nią powalczę, bo wiele osób twierdzi, że twórczość autora mnie porwie. Dlatego właśnie chciałabym, żeby ta seria znalazła się w mojej biblioteczce, gdyż jeśli posiadam fizycznie książki, istnieje większe prawdopodobieństwo, że po nie sięgnę.

Gratulacje!
Czekam na Twoje dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz