kwietnia 14, 2024

Book tour z "Pięcioma martwymi psami"!

Pewnie już powoli zaczynacie myśleć o wakacjach? O wyjazdach, wyprawach do miejsc, w których Was jeszcze nie było? Dzisiaj chcę zaproponować Wam wycieczkę do ołomunieckiego zoo - literacką oczywiście, choć kto wie? Może i po tej lekturze przyjdzie Wam chęć odwiedzić Czechy? 😊
"Pięć martwych psów" Michala Sýkory to trzecia jego powieść kryminalna, która ukazała się w Polsce, część serii z Marie Výrovą, na tyle specyficznej, że każdy tom bez problemu można traktować jak powieść osobną. W mojej ocenie właśnie ten najnowszy tytuł to najlepsza odsłona Sýkory! Przynajmniej do tej pory 😉Zatem tym bardziej zachęcam Was do tej lektury, a żeby Wam to ułatwić, przychodzę z propozycją book touru! 

O książce więcej oczywiście możecie poczytać w mojej recenzji - klik!, tu krótko napiszę, że jest to kryminał z umiarkowanym tempem akcji, skupionym na zagadce i kreacji postaci, dla czytelników, którym nie jest obojętny los żyjących obok nas zwierząt... Brzmi dobrze, prawda? Zatem zapraszam do zgłoszeń!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Afera w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż już we wtorek popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa 
2. @mirkowo3 
3. @sylwiaaa (książka jest tu od 22.05)
4. @zaczytana_panna
5. @danutabobrowicz
6. @ahywka_p
7. @mamazaczytana
8. @z_ksiazka_mi_po_drodze
9. @_za.czytana.bella_
10. Anna Mucha (FB)
11. @po_prostu_o_ksiazkach
12. @oczytane_skrzaty
13. @poczytane_zapisane
14. @annula_93
15. @czujeiczytuje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz