maja 27, 2024

Book tour z "Agathą Christie. Nieuchwytną kobietą"!

Nowy tydzień zacznijmy book tourem, jakiego tutaj jeszcze nie było! Dlaczego? Bo chodzi o biografię. Jednak biografię, która jest ściśle związana z gatunkiem kryminału, gdyż tyczy się Królowej tego gatunku, kobiety, która rozsławiła i zmieniła podejście świata do tego rodzaju literatury. Fenomen, ikona, pisarka, która nadal żyje dzięki swoim dziełom. Ale nie tylko pisarka, o czym mocno przypomina nam Lucy Worsley w swojej publikacji "Agatha Christie. Nieuchwytna kobieta". Dla mnie była to książka taka trochę otwierająca oczy na tę jakże znaną pisarkę, która przyniosła mi bardzo szerokie spojrzenie, sprawiła, że teraz Christie jest mi dużo bliższa i podziwiam ją jeszcze bardziej niż wcześniej! I bardzo chcę, żebyście i Wy tak na nią spojrzeli, zatem nie pozostaje nam nic innego jak ogłosić book tour z tym tytułem!

A jeśli wcześniej nie słyszeliście o tej książce, to zapraszam na moją recenzję tego tytułu - klik!zapraszam na moją recenzję tego tytułu - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Świat Książki w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w czwartek przed południem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @jpryczek 
2. @z_ksiazka_mi_po_drodze (książka jest tu od 11.06)
3. @zaczytana_panna
4. @mamazaczytana
5. @kobiecym.okiem
6. @poczytane_zapisane
7. @books.injuly
8. @agnieszka_ines83
9. @mirkowo3
10. @kulturolajki
11. @zafascynowana.ksiazkami_
12. @zaczytanaksiegowa
13. Anna Mucha (FB)
14. @izabelawatola
15. @danutabobrowicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz