maja 07, 2024

Book tour z "Doliną szpiegów"!

Od premiery "Doliny szpiegów" Roberta Michniewicza mija dzisiaj półtora miesiąca, a książka naprawdę dobrze sobie radzi - obserwuję, jak mocno pochlebne opinie zbiera, które potwierdzają to, co sama w recenzji Wam pisałam - to powieść, mimo że zakwalifikowana do gatunku powieści szpiegowskiej, pełnowymiarowa, która traktuje postacie całościowo i dostarcza masą przeróżnych emocji. Dodatkowo to taka trochę podroż w czasie, do okresu końcówki II wojny światowej, a w tle nasze polskie Tarty... Lektura naprawdę warta poświęconego na nią czasu! Od niedawna dostępna jest na Legimi, a dzisiaj ja przychodzę do Was z kolejnym ułatwieniem sięgnięcia po lekturę - zapraszam na book tour z "Doliną szpiegów"!

Jeśli jednak ominęły Was informacje o tej książce, to przed zgłoszeniem zachęcam do spojrzenia w moją recenzję - klik! oraz wywiad z autorem - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Czarna Owca w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście już dzisiaj (środa) wieczorem.
Książka ruszy w podróż w czwartek przed południem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa (książka jest tu od 10.05)
2. @bohaterka_literacka
3. @madzulas
4. @books.injuly
5. @poczytane_zapisane
6. @marzaczyta
7. @mirkowo3
8. @milosniczka.kavy
9. @z_ksiazka_mi_po_drodze
10. @just_to_books
11. Anna Szulist (FB i blog)
12. @po_prostu_o_ksiazkach
13. @zaczytana_panna
14. @zafascynowana.ksiazkami_
15. @oczytane_skrzaty
16. @danutabobrowicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz