maja 31, 2024

Wygraj "Wiatr"! Konkurs ambasadorski (rozwiązany)

To zaskakujące, jak człowiek jest zależny od wiatru... Nie tylko w sensie dosłownym - silny wiatr ma przecież moc wręcz destrukcyjną - ale również tym bardziej metafizycznym, w tym, jak oddziałuje na naszą psychikę... Tym fascynującym zagadnieniem Marcin Silwanow w swojej nowej powieści łączy wszystko to, co się w jej historii wydarza, tworząc dzięki temu niezwykły i zaskakująco głęboki kryminał kameralny, małomiasteczkowy. Na mnie książka zrobiła ogromne wrażenie i dzisiaj chcę pomóc i Wam po nią sięgnąć - ruszamy więc z konkursem na 5 egzemplarzy "Wiatru"!

A jeśli nie mieliście okazji jeszcze poczytać o tej książce, to najpierw zapraszam na moją recenzję - klik!


Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
Mamy długi weekend, więc nie będę Was gnębić skomplikowanymi pytaniami 😉 
Zatem po prostu napisz:
dlaczego chcesz przeczytać i ugościć w swojej biblioteczce „Wiatr” Marcina Silwanowa?Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej! 
Konkurs organizuję równocześnie na trzech platformach: blogu, IG i FB, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać w każdym z tych trzech miejsc w komentarzu pod postem konkursowym - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 31 maja do 3 czerwca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG do 6 czerwca.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę pięć, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autora (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na IG i FB) i zaprosicie do zabawy znajomych. 


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

04.06 aktualizacja - wyniki konkursu:
Ta książka jak widzę dodaje nam wszystkim wiatru w żagle 😉 I Wam z odpowiedziami, i mi z prędkością rozwiązania konkursu! Swoją drogą, ciekawe czy porównania z wiatrem nam się przy tym tytule kiedyś znudzą 😜 Jako że pytanie było konkretne, to i teraz nie będę przedłużać!  Książka leci do:

Blog:
1) Elżbieta Skrzypczak 
To, co ujrzało światło dzienne 15 maja jest niewątpliwie unikalne i niesamowite 👌 Czy to, że premiera książki miała premierę w moje urodziny a wywiad z autorem przeprowadzisz w urodziny mojego brata to przypadek? Nie sądzę! Jestem fanką autorskiego podcastu Pana Marcina "Karty zbrodni", jak również serii podcastów współtworzonych z Radiem Białystok "Kryminalne zagadki Podlasia". Podziwiam ogrom pracy włożonej w ich realizację (tomy przeczytanych akt, wnikliwość, drobiazgowość) i... niesamowicie medialny tembr głos, który sprawia, że przez opowiadane historie po prost się płynie, mimo ich ciężkiej tematyki. Mimo, że nie jestem fanką *odsłuchu* i na audiobooku absolutnie nie potrafię się skupić, to opowieści autora całkowicie absorbują moją uwagę. Po debiutancką powieść Pana Marcina sięgnęłam z wielką ciekawością, aby sprawdzić jak o swojej pracy opowie na łamach książki zawodowy detektyw a zapowiedzi "Wiatru" i przedpremierowe materiały reklamowe tak mnie zaintrygowały, że z wielką przyjemnością ugoszczę go w swojej biblioteczce, by co roku otwierać z nim szampana i świętować wspólne urodziny.

IG:
2) @jeziorekw
Walczę w konkursie ponieważ zamówiony egzemplarz tej oto cudownej książki przeznaczyłam jako prezent dla wyjątkowej osoby a miałam na nią mega ochotę. Ale jeśli mogę wywołać na kogoś twarzy uśmiech to wolę zdecydowanie zrobić niespodziankę komuś.

FB:
3) Justyna Mazurkiewicz
Zawsze intrygował mnie wpływ warunków atmosferycznych na zachowanie ludzi i ich psychikę. Dlatego chętnie powalczę o książkę Marcin Silwanow - autor.

4) Joanna Czardyban
Zgłaszam się z nadzieją 🍀 ♥️ 📚 ♥️ 🍀 🍀
Chcę, żeby "Wiatr" mnie porwał i poniósł gdzieś daleko, daleko stąd.

5) Bożena Długajczyk
Zaintrygował mnie opis ,tajemnice, zbrodnie'-czyste szaleństwo ,muszę przeczytać

Gratulacje!
Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz