czerwca 09, 2024

Book tour ze "Schroniskiem, które spowijał mrok"!

Sławek Gortych ma dar zarażania swoją miłością do gór, do naszych polskich Karkonoszy. "Schronisko, które spowijał mrok" to już trzecia odsłona jego debiutanckiej serii karkonoskiej, która z powodzeniem łączy fikcję literacką z prawdą historyczną i zagadkę kryminalną z górskimi ciekawostkami. Każdy tom da się też czytać niezależnie od reszty, bo nawiązania do pozostałych są bardzo luźne, w postaciach pojawiających się w tle. Tom trzeci, najnowszy, zabiera nam w iście zimową scenerię, a zagadka kryminalna dotyczy zaginięć i dziwnej śmierci w lawinie... To powieść bogata, zajmująca, która przyciąga i świetnie poprowadzoną akcją i po prostu tym zimowym, górskim, groźnym klimatem. Dzisiaj przychodzę naprzeciw tym, którzy nie mieli okazji jeszcze po ten tom sięgnąć - zapraszam na book tour ze "Schroniskiem, które spowijał mrok"!

Więcej informacji o samej książce znajdziecie oczywiście w mojej recenzji, do której lektury również zachęcam - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w czwartek rano, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa (książka jest tu od 12.06)
2. @sylwiaaa
3. @_za.czytana.bella_
4. @mamazaczytana
5. @zafascynowana.ksiazkami_
6. @agnieszka_ines83
7. @jpryczek
8. @olaa_czyta
9. @marzaczyta
10. @natka_tom
11. @kobiecym.okiem
12. @milosniczka.kavy
13. @zaczytana_panna
14. @poczytane_zapisane
15. @books.injuly
16. @przeczytajki
17. @monikaormanin
18. @meridaikniga
19. @izabelawatola
20. @cricieta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz