czerwca 10, 2024

Wygraj "Mój dom" z barwionymi brzegami! Konkurs ambasadorski

"Mój dom" Tomasza Sablika to książka wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim jest to proza niezwykła - trudna do określenia gatunkowo, piękna językowo, urzekająca pozornie zwykłą, lekko niepokojącą historią. Książka, która dziwnie przyciąga, tak, że naprawdę trudno ją w czasie lektury odłożyć. Książka, którą mam ogromną przyjemność Wam polecać, o której mogę rozmawiać z Wami, ale także z samym autorem (jutro live na IG! o 19:00). Ponadto wydana w dwóch wersjach - w miękkiej i twardej oprawie, twarda ma dodatkowo barwione brzegi. I właśnie tę drugą, dosyć ekskluzywną wersję dzisiaj dla Was mam - ogłaszam konkurs na 5 egzemplarzy!

Ale może ominęła Was moja recenzja tego tytułu? To najpierw zajrzyjcie tu - klik!


Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
Kilka razy już podkreślałam, że dla mnie "Mój dom" to proza hipnotyzująca, a również w samej jej treści nieraz poruszany jest wątek magiczności literatury. Dlatego napisz:
Czym dla ciebie przejawia się magia literatury?


Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej! 
Konkurs organizuję równocześnie na trzech platformach: blogu, IG i FB, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać w każdym z tych trzech miejsc w komentarzu pod postem konkursowym - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 10 do 14 czerwca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG do 18 czerwca.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę pięć, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autora (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na IG i FB) i zaprosicie do zabawy znajomych. 


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz