lipca 09, 2019

Konkurs patronacki - wygraj "Pchłę" Anny Potyry (rozwiązany)


Z okazji dzisiejszej premiery mojego patronatu razem z wydawnictwem Zysk i S-ka mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są aż 3 egzemplarze kryminału „Pchły” Anny Potyry! A to oznacza, że aż 3 osoby będą zwycięzcami!

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?

Napisz w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie:

   Wojna - powinniśmy o niej pamiętać czy wymazać z pamięci? Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.

Odpowiedzi możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich bardziej kreatywne – tym lepiej!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB (klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach)

  1. Konkurs trwa tydzień – od 9 do 16 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę wieczorem kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę 3, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytania konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulamin konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!17.07 rozwiązanie konkursu
 Zwycięzcami zostają: Marzena Pająk, Ania Ch. i Maksymilian Maksel – gratuluję! Swoje dane adresowe razem z numerem telefonu proszę przesłać na mail kryminalnatalerzu@gmail.com, w tytule wpisać konkurs Pchła. Na nadesłanie adresów czekam 3 dni.

Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w konkursie i zachęcam do obserwowania bloga, bo na pewno na tym jedym się nie skończy 😊

Zapraszam też na mój profil na FB, gdzie zaraz rusza rozdanie z „Pchłą” – jest to ostatnia szansa na zdobycie u mnie tej książki! Rozdanie trwa do 21 lipca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz