czerwca 21, 2020

Book tour z "Gwiazdą Szeryfa"!


Niedziela to dobry dzień na organizację book toura! Dzisiaj przychodzę do Was z propozycją uczestnictwa w bt z „Gwiazdą Szeryfa” debiutem Aleksandry Borowiec, a moim patronatem. To bardzo ciekawy, wciągający miks gatunkowy – znajdziecie tu nie tylko kryminał retro, ale też dobrą powieść obyczajowo-historyczną, a nawet trochę elementów literatury grozy! Wszystko to opowiedziane fajnym gawędziarskim stylem 😊 Więcej o moich wrażeniach z lektury poczytacie tu – klik!, a teraz zapraszam Was do udziału w tym przedsięwzięciu 😊

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB w swoim poście. Będzie mi też bardzo miło jeśli wykorzystacie któryś z hastagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.com.  Kolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w okolicy wtorku, środy.

Książka ruszy w podróż prawdopodobnie właśnie w środę 24 czerwca, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach – przecież warto dzielić się dobrą książką, prawda? 😉 Wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB.


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury! 


Lista uczestników:
1.@diversitylibrary opinia - klik!
2. @czytam_dla_przyjemnosci recenzja na blogu - klik!
3. @lajla8888 opinia - klik!
4. @zaczytana_kasiaa opinia - klik!
5. @marlon.080 opinia - klik!
6. @onaczytanoca opinia - klik!
7. @anniapk opinia - klik!
8. @annadyczko opinia - klik!
9. @katie.czyta 
10. @lexyogechi (książka jest tu od 23.11)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz