czerwca 16, 2020

Wygraj "Zapłacz dla mnie"! (rozwiązany)


Dzisiaj mijają dokładnie dwa tygodnie od premiery najnowszego kryminału Piotra Borlika pt."Zapłacz dla mnie" (który bardzo przypadł mi do gustu!). To idealny czas, żeby ruszyć z konkursem! Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mam dla Was aż 7 egzemplarzy tej książki. 
O moich wrażeniach z lektury możecie przeczytać tu - klik!


Jak wiecie, mój blog to nie tylko książki, ale też i jedzenie. Co prawda ostatnio ten dział trochę zaniedbałam, jednak moje uwielbienie do dobrego jedzenia nie zniknęło ;) To zamiłowanie podziela też Piotr Borlik, który urzekł mnie w swojej trylogii nie tylko świetnym wątkiem psychologicznym, ale też właśnie miłością do jedzenia i dobrego wina, które aż wylewa się z kart powieści. W "Zapłacz dla mnie" jedzenia jest trochę mniej, co wynika z całkiem odmiennego tła historii. Jednak nawet w tak innych warunkach autorowi udało się co nieco przemycić! I tak na początku lektury czytamy o zamiłowaniu policyjnego partnera Ramona do kanapki z salcesonem, a pod koniec bohaterowie raczą się pysznym staropolskim gulaszem. I właśnie z tymi daniami będzie wiązać się Wasze zadanie!


A co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wymyśl krótkie hasło reklamowe zachwalające kanapkę z salcesonem Oświęcimskiego lub staropolski gulasz Wilkowicza.
(Dla ułatwienia podpowiem, że gulasz składa się z duszonego mięsa w jarzynach w aromatycznym sosie pomidorowym)


Odpowiedzi możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!
Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem oraz pod konkursowymi postami na FB i IG. 

  1. Konkurs trwa tydzień – od 16 do 22 czerwca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę siedem, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu autora na IG (klik!) i FB (klik!), wydawnictwa na IG (klik!) i FB (klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!

23.06 wyniki konkursu:
Na wstępie chciałam wszystkim uczestnikom podziękować za udział w konkursie - jeszcze nigdy wybieranie zwycięzców nie przyniosło mi tyle radości - Wasze odpowiedzi były naprawdę przezabawne, uśmiałam się jak nigdy! Niestety jednak mamy ograniczoną ilość książek do rozdania, więc wszystkich nagrodzić nie mogę :( W związku z tym wyłoniłam obiecanych 7 zwycięzców.

Blog: 
Gosiaczek - "Salceson Oświęcimskiego, któż nie pokocha jego! Tyle smakoszom do szczęścia starcza, zdecydowanie najsmaczniejsze do codziennego żarcia!"

FB: 
@Marzena Jaroszek - "Już pierwszy kęs kanapki z salcesonem Oświęcimskiego wprowadzi cię do świata tajemnic pełnego"

@Małgorzata Wójcik - "Oświęcimski upomina - szanujący się książkoholik o kanapce z salcesonem nigdy nie zapomina!"

@Wiktoria Maliszewska - "Gdy na jedzenie najdzie ochota, gwarantujemy że to pychota - sięgnij po staropolski gulasz Wilkowicza, to prawdziwa gratka czytelnicza! Gdy chcesz coś przekąsić między stronami, uracz się gulaszem i odpłyń z marzeniami!"

IG: 
@p.flowerbed - "S smaczny, A apetyczny, L lekki, C cienki, E ekskluzywny, S swojski, O ozorkowy, N nadziany! Salcesonu smak przypomni partner Ramona z borlikowskiej zbrodni."

@kulturalnaania - "Gulasz Wilkowicza - staropolski sposób na wilczy apetyt."

@sylwia_czyta - "Gdy chcesz zaznać szczęścia kapkę z salcesonem zjedz kanapkę!"


Gratuluję wygranych! Zwycięzców proszę o przesłanie do mnie swoich danych adresowych razem z numerem telefonu. 
Pozostałych uczestników zachęcam do dalszego śledzenia moich profili - już niedługo będzie jeszcze jedna szansa na wygranie tego tytułu - tym razem z autografem autora!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz