lipca 08, 2020

Wygraj "Las i ciemność"! Konkurs patronacki (rozwiązany)


Dokładnie tydzień temu swoją premierę miała najnowsza książka Marty Matyszczak pt. "Las i ciemność"! Jest to ósmy tom cyklu Kryminału pod psem - zachęcam, o ile jeszcze tego nie zrobiliście, do zapoznania się z całą serię, jednak każdy jej tom można też spokojnie czytać oddzielnie - każda książka dotyczy innej zagadki kryminalnej. Ten tom jest jednak szczególny z kilku względów - po pierwsze bohaterowie serii, Szymon i Róża w końcu mają stanąć na ślubnym kobiercu. Od początku serii mieli się ku sobie, więc ten tom to takie ładne podsumowanie dotychczasowych ich przygód. Po drugie, książka została objęta moim patronatem, co jest dla mnie, fanki serii, naprawdę ogromnym wyróżnieniem!
Więcej o książce znajdziecie tu (klik!), tu macie wywiad z autorką (klik!), a dzisiaj zapraszam Was na konkurs, w którym do wygrania są aż 3 egzemplarze ten cudownej powieści!Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?

W Chorzowie śmierć! W Irlandii zbrodnia! W Barlinku strzelanina! W Zdrojowicach samo zło! W Katowicach morderstwo! W Świnoujściu trup! W Szczawnicy weź i zgiń! I teraz powtórka z rozrywki!”

Bohaterowie cyklu Kryminału pod psem to tacy trochę podróżnicy. Byli już w górach, nad morzem, teraz są w puszczy nad jeziorem, ale gdzie jeszcze mogli by się wybrać? Zaproponuj jakieś atrakcyjne miejsce, gdzie mogłaby się rozegrać akcja powieści o trójce naszych cudownych bohaterów: Szymonie, Róży i Guciu i krótko uzasadnij swój wybór. Kto wie, może faktycznie kiedyś bohaterowie podążą za Twoją sugestią? 😉


Odpowiedzi możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem oraz pod konkursowymi postami na FB i IG. 

  1. Konkurs trwa tydzień – od 8 do 13 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu autorki na IG (klik!) i FB (klik!), wydawnictwa na IG (klik!) i FB (klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!

14.07 aktualizacja - wyniki konkursu
I znowu to zrobiliście! Tyle fajnych zgłoszeń, że naprawdę nie wiem co wybrać! Myślę, że Wasze odpowiedzi warto podesłać autorce, na pewno znajdzie tu inspiracji na wiele kolejnych tomów ;) A tymczasem jak zawsze wybrać coś muszę, więc zwyciężają:
IG: @dominika.books
A gdyby tak ... nasi kochani bohaterowie znaleźli się na Praterze we Wiedniu ?Ogromnym i oryginalnym wesołym miasteczku!🤡 gdzie roi się od przeróżnych ludzi, przebierańców i obcokrajowców. Gdzie tętni życie i każdy szuka relaksu, rozrywki i adrenaliny!Może właśnie na ogromnym, słynnym diabelskie młynie coś się wydarzy? W końcu jego wysokość wynosi ponad 65 metrów , kto wie czy w tych wysoko umieszczonych małych domkach nie czai się jakieś zło🤔może wtedy Gucio da głos?🐶
FB: @Renata Kozłowska
Może by tak do Niedzicy pojechali, nad Zalew Czorsztynski. W tym zamku podobno ukryty jest skarb inkaskiej księżniczki Uminy. Jakby tak Róża chciała poczuć się jak księżniczka i zamieszkać na zamku, to kto wie jaka aferę mogła by rozwiązać. Może ktoś zrzucił z zamkowych murów przewodnika zamkowego, czyżby on za dużo wiedział...

FB: @Karolina Osewska
W Suwałkach, mieście na północnym wschodzie Polski, małe miasteczko, skąd pochodzą takie sławy jak Maria Konopnicka, Andrzej Wajda, Czesław Miłosz. W wakacje organizowany jest Suwałki Blues Festiwal więc jest impreza, tłum ludzi, koncerty, jest atmosfera na potencjalną zbrodnię... 🙃 Przez nasze miasto płynie Czarna Hańcza, wokół niej wiele zieleni, drzew, krzewów - idealne miejsce na spracery z pieskiem, u nas jest też najczystsze powietrze w całej Polsce, mamy też czystą wodę w Hańczy, piękny zalew Arkadia, wysepkę na środku zalewu, przepiękną okolicę. Idealne warunki na akcję powieści, na wakacje czy na urlop Róży ;) Gucio byłby zadowolony 😘 

Zwycięzcom gratuluję, a pozostałym uczestnikom dziękuję za cudowne zgłoszenia! Zostańcie ze mną, niedługo udostępnię Wam możliwość już co prawda nie wygrania tego tytułu, ale przynajmniej przeczytania! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz