lipca 22, 2020

Wygraj pakiet książek Cary Hunter! (rozwiązany)


Dzisiaj swoją premierę ma trzeci tom cyklu thrillerów psychologicznych brytyjskiej pisarki Cary Hunter o detektywie Adamie Fawley'u. O dwóch poprzednich częściach możecie znaleźć recenzje na tym blogu ("Kto porwał Daisy Maison?" - klik!, "Kto mieszka za ścianą?" - klik!), lektura najnowszej jeszcze przede mną, ale mam nadzieję, że będzie równie porywająca jak dwie wcześniejsze. Ja dwie pierwsze przyjęłam w audiobooków i słuchałam ich wręcz z wypiekami na twarzy - naprawdę ciężko się było od nich oderwać, szczególnie, że autorka lubi bawić się stylem - w fabułę zawsze wplata fragmenty przesłuchań, artykuły prasowe i tym podobne przerywniki.

Dzisiaj dla tych, którzy jeszcze nie spotkali się z tym cyklem mam niespodziankę! Możecie wygrać wszystkie trzy tomy serii w wersji papierowej! Przyznam, że nawet trochę Wam zazdroszczę, bo ja (jak widać na zdjęciu) na półce mam tylko trzeci tom :)

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?
Napisz imię i nazwisko brytyjskiej autorki piszącej w gatunku thriller psychologiczny, której książki lubisz najbardziej. Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.


Odpowiedzi możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!


Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem oraz pod konkursowymi postami na FB i IG. 

  1. Konkurs trwa od 22 do 27 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę jedną, która moim zdaniem będzie najciekawsza.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


28.08 aktualizacja - wyniki konkursu
I znowu muszę podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczne zgłoszenia! Widzę, że nie tylko ja lubuję się w brytyjskich pisarkach thrillerów psychologicznych :) 
Ostatecznie zwycięzcą zostaje Karolina Hanc-Bobko (zgłoszenie z FB) - serdecznie gratulacje
Wszystkich pozostałych uczestników zachęcam do czujności - to nie koniec konkursów w tym miesiącu!
Moją ulubioną brytyjską autorką thrillerów jest zdecydowanie Jenny Blackhurst. Jej książki mają wszystko to, co powinien zawierać dobry thriller psychologiczny: ciekawą i wciągającą fabułę, zagadkę, która trzyma w niepewności do ostatnich stron, ale przede wszystkim dużą dawkę emocji. Dobry thriller psychologiczny przenosi nas nie tylko w centrum wydarzeń, ale i w środek umysłu postaci, dzięki czemu odczuwamy wszystkie emocje, które targają bohaterem: rosnące napięcie, strach, niepokój, niepewność, uciekający czas, bezradność, ale również ulgę czy radość. I takie właśnie są thrillery Jenny Blackhurst 💜

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz