lipca 15, 2020

Wygraj pakiet książek nowego cyklu Rachel Abbott! (rozwiązany)


W styczniu tego roku na polskim rynku wydawniczym ukazała się książka brytyjskiej beststellerowej autorki Rachel Abbott pt. "Zmuszona, by zabić", która otwiera cykl o detektyw Stephanie King. Ja miałam tę przyjemność przeczytać ją przedpremierowo, o czym opowiedziałam Wam tu - klik!
Dzisiaj za to, z okazji premiery drugiego tomu pt. "Gra w morderstwo", przychodzę do Was z konkursem, w którym wygrać można obydwie książki! Jest o co walczyć, to naprawdę świetne thrillery psychologiczne!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Abbott to brytyjska królowa thrillerów psychologicznych, a Wydawnictwo Filia Mroczna Strona, pod którego szyldem na polskim rynku ukazują się książki autorki, wie co zadowoli polskich czytelników - dla mnie to gwarancja dobrego thrillera! W związku z tym krótko uzasadnij dlaczego lubisz sięgać po thrillery psychologiczne.


Odpowiedzi możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!


Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem oraz pod konkursowymi postami na FB i IG. 

  1. Konkurs trwa od 15 do 20 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę jedną, która moim zdaniem będzie najciekawsza.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


21.07 aktualizacja - rozwiązanie konkursu:
I znowu Moi Książkoholicy przeszliście samych siebie! Wiele, naprawdę wiele cudownych odpowiedzi przeczytałam w ciągu ostatnich kilku dni, naprawdę żałuję, że zwycięzca może być tylko jeden, bo temat ugryźliście z wielu różnych stron, za co należą się Wam wielkie brawa!
Ostatecznie na zwycięzcę wybrałam zgłoszenie z IG od @important.books:
Człowiek jest istotą złożoną- składa się z wielu marzeń, pragnień, ideałów. To wszystko sprawia, że ludzkie zachowania są tak bardzo skomplikowane, często niezrozumiałe dla innych oraz nas samych. Zdarza się, że jedna przypadkowa sytuacja ma wpływ na resztę życia, kiedy w grę wchodzi trauma czy silne przeżycie. Thrillery psychologiczne lubię za to, że z każdą kolejną stroną historia układa mi się w jedną całość. Odkrywam dlaczego bohater zachował się tak, a nie inaczej, dlaczego dokonuje takich wyborów czy dlaczego wstrząsają nim, mogłoby się wydawać, błahostki. Kocham te emocje, które towarzyszą czytaniu thrillerów psychologicznych- od smutku, po irytację i odrazie, kończąc na wewnętrznym spokoju czy współczuciu. Ten gatunek jest, według mnie, najciekawszy i najbardziej wciągający.
Może nie jest to wyjaśnienie najkrótsze, ale  wydaje mi się bardzo trafne.
Wszystkim uczestnikom bardzo gorąco dziękuję za tak cudowne zgłoszenia i proszę - zostańcie ze mną - już jutro ruszamy z kolejnym świetnym konkursem z ciekawym pakietem książek z gatunku thriller psychologiczny do wygrania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz