sierpnia 21, 2020

Book tour z "Brudną sprawą!"


Od premiery "Brudnej sprawy", piątego tomu o detektyw Tracy Crosswhite minęły już prawie dwa miesiące, a mnie dalej boli to, że tak mało o tym cyklu się mówi na naszym polskim rynku. W związku z tym postanowiłam sprawę Wam ułatwić i zachęcić Was do sięgnięcia po książki Roberta Dugoni organizując book tour! Nie musicie się przejmować tym, że "Brudna sprawa" to piąty tom, gwarantuję, że spokojnie każdy książkę z cyklu można czytać oddzielnie - sprawdziłam to osobiście zaczynając lekturę od czwartego tomu 😊 

Jeśli się wahacie, to zachęcam do zapoznania się z moją recenzją tu - klik! A w skrócie mogę książkę określić jako zajmujący kryminał pisany przyjemnym, momentami bardzo zabawnym stylem, biorący na tapetę kilka ważnych problemów społecznych w połączeniu z elementami thrillera prawniczego. To co, zainteresowani? 😊

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Albatros w swoim pościeBędzie mi też bardzo miło jeśli wykorzystacie któryś z hastagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w niedzielę.
Książka ruszy w podróż również w poniedziałek 24 sierpnia, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB.


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Book tour zorganizowany jest w ramach współpracy z Wydawnictwem Albatros


Lista uczestników:
1. @czytam_dla_przyjemnosci recenzja na blogu - klik!
2. @diversitylibrary opinia - klik!
3. @lajla8888 opinia - klik!
4. @zaczytanajulami opinia - klik!
5. @czytelnicza_dolina_ninny opinia - klik!
6. @anniapk opinia - klik!
7. @mamazaczytana opinia - klik!
8. @effka.be opinia - klik!
9. @lexyogechi (30.12 - 24.02) brak opinii
10. @moniaczytairecenzuje opinia - klik!
11. @dzuliareads opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz